TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Kausialused koertele

Igal koeraomanikul on kodus toidukauss. Suurepärane täiendus on spetsiaalsed salved, mis hoiavad mustuse põrandalt eemal ja hoiavad ära lekked. Neid on mitmesugust värvi, mustri, kuju ja suurusega. Kausialused võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest.


 

Millised kausialused on saadaval?

  • plastikust,
  • spetsiaalse kihiga kaetud kartongist.

Koerad söövad erinevalt. Seda mõjutavad nii kasvatus ja individuaalsed omadused kui ka õige kausi valik. Ükskõik, miks toit kausist välja loksub, sellest on parem hoiduda. Veel parem on seda ennetada. Kausside alused on hõlpsasti puhastatavad ja desinfitseeritavad, need võivad toiduga kokku puutuda. Mõnedel on spetsiaalne antibakteriaalne kate ja libisemisvastane põhi. See on oluline, kui koertele meeldib mängida ja kaussi lükata. Plastikust kausialused on üldiselt kõvemad ja libedamad. Neid on väga lihtne pesta. Need võivad aga põrandal libiseda. Kaitsekihiga kartongist valmistatud aluseid on lihtne puhastada, kuid neid ei tohi märjaks teha või nõudepesumasinas pesta. Need libisevad vähem kui plastikust alused.

Kaussitaldrikud on lahendus, mis aitab meil end puhastada ning hoiab meid puhtana ja hügieenilisena. Need on esteetiliselt meeldivad, kaunite mustritega, mis muudavad need interjööris kauniks ja meeldivaks.

There are no products in this section