TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

8IN1 aluslina kutsikatele 60 x 60 cm 14 tk.

Producent: 8IN1
14423
13.59

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Preemiapunktid: 3 punkti

*****

24 reviews 5 z 5

*****

96%

****

4%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientidest soovitab seda toodet

Write a review

Parameetrid

Producent:
8IN1
Millised on toote hindamise reeglid?

Ainult registreeritud FERA.EE kliendid, kes on toote ostnud, saavad seda hinnata. Tärnireiting on kõigi hinnangute keskmine. Pärast tagasiside töötlemist avaldame nii positiivsed kui ka negatiivsed hinnangud.

Reviews

Write a review
1 2 3

****

Head matid. Ei mingit uriinilõhna ja nad imbuvad hästi sisse.

*****

Soovitan toodet.

*****

Daisy testib ka matte ???? seljaprobleemide tõttu on tal sageli raskusi väljas käimisega ja matid on osutunud suurepäraseks. ???? eriti imav, lõhna kõrvaldav, veekindel ja esteetiliselt meeldiv. Daisy soovitab 100 % ????

*****

Tere ma sain teilt 8in1 matti . Minu Miki reageeris sellele väga positiivselt. Me ei ole neid matte veel proovinud. Ma ostsin need Pepcolt. Ükskord lahendatud asi kord ei ole siin asi on erinev kolm matti ja kolm korda kiiresti lahendatud vajadus. Ma näen, et talle meeldib see lõhn. Iga kord hõõrub ta kõigepealt natuke ja siis läheb tegutsema heheh . Võin seda toodet väga soovitada ja hakkan kindlasti neid matte igapäevaselt kasutama :) Tänan teid võimaluse eest neid proovida :)

*****

Matid on meeldinud nii meie Lolale kui ka meile ????. Olles kasutanud teisi turul saadaolevaid matte, võin öelda, et teie matid löövad neid. Meie emane kasutas neid hea meelega, ta teadis kohe, milleks need mõeldud on, ja tänu sellele ei pissinud ta kuhugi. Soovitan neid väga kutsikate õpetamiseks. Tahaksin neid siiski kasutada ????. Meie Lola on pissimise ajal "lennult" tabatud, sest tal on alati ja igal pool kiire.

*****

Meie Tofikile meeldis uus matt. Ta sai väga kiiresti aru, milleks see oli mõeldud. See peab olema ka maitsev, sest ta sööb seda :P

*****

See matt on parim leiutis päikese all. Ma adopteerisin koera, kes oli aheldatud kennelisse ja mul oli suur probleem Dingo puhtaks õpetamisega. See on ime, et mu koer saab sellel matil oma asju ajada. Ma olen selle matiga väga rahul. See ei ole tõesti leiutis, sest see tõesti toimib. Andsin ühe oma naabrile, kellel on samuti adopteeritud koer, ja just nüüd tuli ta rõõmustades sisse, et Beza kasutab seda oma füsioloogiliste vajaduste rahuldamiseks. Mõtlesin, et pean sellest kohe kirjutama ja saadan veidi hiljem pildi. Tänan teid väga, väga palju nende mattide eest, sest neid soovitatakse väga. Ma olen koos Dingoga Dr. Katarzyna Marciniaki juures, kes hoolitseb minu koera eest, siis jätan sellest matist voldiku veterinaarkliinikusse. Kindlasti leiavad ka teised koeraomanikud selle matte käsitleva teabe väga kasulikuks.

*****

Luna kasutab matti peamiselt mängimiseks. Talle meeldib heinamaal ringi joosta ja ta seostab matti alati murul mängimisega. Matid täidavad oma ülesannet suurepäraselt - need julgustavad teda oma asju ajama, on imavad ja aitavad tal õppida puhtaks. Neid on mugav kasutada ja neid saab kaasa võtta kõikjale... autosse, nädalavahetusel pere juures või hotellis viibides. Tänu rohu lõhnale leiab koer alati üles koha, kus matt on, nii et seda saab paigutada diskreetsesse kohta. Soovitame osta 8in1 tooteid.

*****

Kui ma panin välja esimese vaiba,siis minu Nico üllatuslikult nautis ja hüppas vaibale,ma pidin vaibast lahti saama,sest ta pissis sellele,kui polnud vaipa,siis pissis põrandale.Ma tahan öelda,et ma ei uskunud nendesse vaipadesse,aga minu Nico ei pissi majas.UNBELIEVABLE!!!Ma tahan teid väga tänada,et minu koerake sai osaleda selles testis.Soovitan,kindlasti :)

*****

Meie 3 kuu vanune kutsikas märkas rohu lõhna kohe, ma näen, et ta teeb järjest rohkem edusamme puhtuse õppimisel. Kindlasti ei lõpe meie seiklus 8-in-1 matiga veel. Ainus puudus, mida olen märganud, on vähene haardumine maapinnaga, kokkupandud matt libiseb märkimisväärselt. Kui teie kutsikas elab siseruumides, nagu meie puhul, siis on matt ideaalne, et õppida õues käima. Meeldiv üllatus oli ka selle suur imavus. Soovitan ???? töötab meie jaoks hästi ????
1 2 3

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?