TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Koerte tekid

Koeratekid, automatid, soojendusmatid ja pleedid on mugavad ja samas ka vajalikud puhtuse hoidmiseks. Saadaval on palju erinevaid tooteid, mille seast leiab sobiva igaks olukorraks ja igale koerale! Sirvige meie laia valikut tekke, rätikuid, matte jms ja lugege koeratekkide kategooria kirjeldust.

 

 

Millised koeratekid võivad olla teile kasulikud kodus, autos või reisil?

- Koeratekid - pehmed, kuid õhukesed koeratekid saab igas olukorras kaasa võtta. Need võtavad vähe ruumi ja võimaldavad teie lemmikloomal rahulikult puhata. Mitmekülgsed tekid on kaunite mustrite ja värvidega ning neid saab kasutada nii voodikatte, pikniku- kui ka õues mängumatina. Need sobivad ideaalselt mööblile, millel koer on otsustanud lamada. See kaitseb mööblit karvade eest.

- Automatid - kaitsevad auto sisemust lemmikloomade karvade eest ning muudavad auto puhastamise kiiremaks ja mugavamaks. Matid on meeldiva kujundusega, sobivad igale autole ja ei kahjusta selle algset välimust. Neid matte saab hõlpsasti kokku voltida, ümber tõsta ja autost väljas puhastada. Sellisest matist saab koerale tuttav koht, mis muudab autosõidu meeldivaks. Automatte on saadaval eri suurustes.

- Voodrimatt - kõvad plastikust või metallist transpordikastid on küll ohutud, kuid koerale pole need eriti mugavad. Kui vooderdad transpordikasti spetsiaalselt selleks mõeldud matiga, on see palju hubasem. See kogub enamiku karvadest kokku, selle võrra pudeneb neid vähem laiali. Matti saab pesta pesumasinas. Vooderdatud kast muutub koerale hubasemaks ja turvaliseks kohaks.

- Koerte soojendusmatid on hädavajalikud noorte või haigete loomade jaoks. Need sobivad hästi ka talvel kasutamiseks, paljudele koertele meeldib neid asemena kasutada. Soojendusmatid on täiesti ohutud ja soojenevad umbes 40 kraadini, mis on koerte kehatemperatuur. Need võimaldavad säilitada õiget kehatemperatuuri, mis on haigete koerte puhul väga oluline. Teisest küljest vajavad noored koerad või kutsikad, eriti hüljatud või ilma emata leitud, palju soojust, mida muidu annaks emasloom. Mattidel on libisemisvastane alus.

- Koerarätikud - rätik on iga koerakasvataja jaoks hädavajalik. See sobib hästi reisimiseks, vee äärde ja loodusesse. Peale suplust või pesemist on koera kindlasti vaja kuivatada. Mikrokiust rätikud imavad hästi vett, kiirendavad kuivatusprotsessi. Samas kuivavad nad kiiresti ja on ruttu järgmiseks kasutamiseks valmis. Neid saab pesumasinas pesta. Rätikuid on saadaval mitmes suuruses, mis on kujundatud vastavalt erinevate koerte kehakujule.

- Koeravaibad ja -matid - koeramattide valmistamiseks kasutatavad paksud materjalid on ideaalne asemetäide,nt punutud või plastist või lamades maapinnal, kuna need pakuvad head isolatsiooni.

 

Paksud pleedid võimaldavad koeral neil puhata. Tavaliselt on neil ühel küljel vill, teisel pool kunstkarusnahk. Sõltuvalt teie vajadustest võite pleedi ümber pöörata ja kasutada iga selle osa. Need võtavad vähe ruumi ja sobivad igasse nurka.

Koeramatid on tegelikult lamedad ja kerged lehed, mida saab hõlpsasti kokku voltida ja soovitud kohta transportida. Neil on sageli kõrgendatud mustrid, mis võimaldavad neil paremini kohaneda koera lamamis- ja puhkeasendiga. Tepitud või tihedalt ääristatud vaibad on täidetud villaga, mis muudab need soojaks ja pehmeks. Libisemiskindlad tallad libisemise vältimiseks. Need on tippkvaliteediga tooted, mis on loodud koera vajadusi silmas pidades. Ilusad ja mängulised mudelid kaunistavad tuba, püüavad tähelepanu ja rõõmustavad ka koeraomanikke, eriti kõige nooremaid.