TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Koera karvade eemaldajad

Korteris ringi käies mõtled, kust need karvad kõik tulevad? Kuidas neist paremini lahti saada? Meie pakkumine sisaldab vahendeid, mis hõlbustavad karvade kogumist ja eemaldamist kõikidest kodumasinatest ja mööblilt. Valida saab kinnaste, harjade ja rullide vahel. Milline vahend valida? Ja mis toimib kõige paremini?

 

Milliste vahenditega saame mööblilt karvad eemaldada?

- Kinnas karvade eemaldamiseks on mitmekülgne abivahend, mis peaks igal lemmikloomaomanikul kodus olema. See sobib suurepäraselt mööblilt karvade eemaldamiseks kui ka koera karvade puhastamiseks pärast harjamist. Mugavad kindad ja ergonoomilise käepidemega harjad on kerged ja mugavad käes hoida. Tööpind on tavaliselt kummist. See materjal on kergelt kleepuv ja kogub hästi karvu. Sellega on kõige parem kangastelt karvu eemaldada, mistõttu on see hindamatu väärtusega diivanite, tugitoolide, polstri ja muude katete puhastamisel. Kindaga saab puhastada ka muid pindu, näiteks põrandaid või laudu. Sellised kindad saavad hakkama mis tahes tüüpi ja pikkusega karvaga.

- Karvarull on lemmikloomaomanike poolt tuntud ja armastatud ning seda on aastaid kasutatud riiete puhastamiseks. Rullide liimpaberit on võimalik vahetada. Rullid on kerged ja väikesed, neid saab peita kotti või seljakotti ning kasutada igas olukorras. Sellised rullid püüavad paremini lühemaid ja pehmemaid karvu, seetõttu soovitavad neid kasutada lühikarvaliste koerte omanikud. Rullidega saab hästi puhastada riideid, polstrit või mööblit, kuid puhastatav materjal peab olema piisavalt sile, et seda saaks rulliga põhjalikult puhastada.

- Karvade eemaldamise hari - harjad lõppevad kummist elemendiga, kuid on pigem kõvemad. Hambad ei purune, mistõttu sobivad need kõige paremini vaipade, krobeliste või kumerate pindade puhastamiseks. Riiete puhastamiseks need harjad ei sobi. Parim on puhastada keskmise pikkusega ja pikki ning pehmeid karvu.

 

Täiendavad vahendid koerakarvade eemaldamiseks

Mõnel karvaeemaldusvahendil on kogutud karvade jaoks eraldi mahuti. Koguja saab tühjendada kui see täis saab. Mahuti tuleks kohandada vastavalt koera karvkatte pikkusele. Mida pikem seda suurema võimsusega mahuti. Vastasel juhul ei suuda see karvu koguda.Koertelt langeb kogu aeg surnud karvu ja erinevate esemete vastu hõõrumine kiirendab seda protsessi. Regulaarne harjamine ja kammimine hoiab koera karvkatte heas seisukorras. Koera karvkatte kvaliteedi ja tugevuse määrab toitumine. Koera söötmine on loomulik protsess ja me teeme seda igapäevaselt ning kuna karvavahetus on hooajaline, saame koera õigesti toitmise ja hooldamisega seda protsessi ainult vähendada ja leevendada.