TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Koerte reisivarustus

Sõltumata sellest, kas teie koerale meeldib reisida või tahab ta pigem kodus olla, on sõidud vältimatud - mõnele koerale on see rõõm, mõnele piin. Puhkused, kolimine või loomaarsti visiit on mõned põhjused, miks teie koeral peab olema transpordis mugav ja turvaline.

Seepärast tasub veenduda, et teil on olemas õige reisivarustus, mis mitte ainult ei tee teie koera reisi turvalisemaks, vaid tagab talle ka optimaalse mugavuse, sest olgem ausad, enamiku lemmikloomade jaoks on see olukord ebameeldiv.

 

 

Millised transporditarvikud muudavad sõidu ohutumaks?

Koera autoga transportimine on paras väljakutse. Et see oleks kõigile meeldiv, tasub soetada sobiv transpordipuur võiautorihm, mis mitte ainult ei hoia koera turvaliselt, vaid hoiab ta ka ühes kohas, nii et ei ole karta õnnetust, kui teie karvane sõber tahab äkki rõõmsalt teie süles hüpata.

Et teie koer ei saaks sõidukis ringi hulkuda, võite osta esiistmete taha võrgu, mis takistab teie lemmiklooma lähenemist juhile, või võrgu tagaistmete taha, kui teie koer sõidab pagasiruumis.

 

Veel üks vahend, mis muudab teie lemmiklooma reisimise mugavamaks, on automatt, mis takistab koera väljumist istmelt.

Võiksite kaaluda ka horisontaalsete trellide kinnitamist avatud akende külge, et koer ei saaks kuhugi kukkuda.

 

Millist varustust on jalutuskäigul vaja?

Üha populaarsemaks muutuvad ka koerakotid, mis on tavaliselt kahel rattal ja meenutavad reisikotte. Need on tavaliselt suletavad tõmbluku või tugeva kleebisega. Neid saab hõlpsasti jalgratta külge kinnitada, mis pakub loomale unustamatu elamuse ja palju rõõmu.

Veel üks huvitav toode on jalgrattale paigutatav kott, milles loom saab kiiret sõitu nautida.

Nii jalutades kui ka autoga reisides tuleb meeles pidada koera põhivajadusi - toitu ja jooki. Seepärast tasub osta kokkupandavaid reisikausse, mis on väga kompaktsed ja praktilised. Ka veepudelid on olulised, eriti sellised, mis hoiavad sobivat temperatuuri.

Järgides ülaltoodud soovitusi, peab koer kindlasti reisistressile paremini vastu. Kui ta ei seosta autot või reisimist ainult loomaarstiga, peaks ta aja jooksul vähemalt natuke reisimisega harjuma. Pea meeles, et koera turvalisus ja mugavus on kõige olulisemad!

 

-76%
Trixie automatt 1,45 X 1,60 m

****

38.01
160.00