TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Kus on minu pakk?

Igale saadetud tellimusele määratakse jälgimisnumber. Sisestades selle numbri DPD jälgimislehele https://www.dpd.com/ee/et/pakiautomaatide-nimekiri/ saate teada, kus teie pakk täpselt asub.


Millal minu pakk kohale toimetatakse?

Kui olete valinud kullerteenuse, saate tarnepäeva hommikul 1-tunnise intervalliga SMS-i, millal teie pakk DPD kaudu kohale toimetatakse. Kui teie pakk toimetatakse DPD vastuvõtupunkti, saate SMS-i, kui teie pakk on jõudnud vastuvõtupunkti.


Kuidas muuta oma aadressi või tarnekuupäeva?

Kui teie tellimus ei ole veel välja saadetud, võtke meiega ühendust. Kui teie tellimus on juba lähetatud, saate DPD-lt tarnekuupäevale eelneval õhtul SMS-i, kus on link, mille kaudu saate oma saadetist hallata. Saate oma saadetist hallata ja muuta kättetoimetamisaadressi, edastada saadetise DPD Pickup Postile või muuta kättetoimetamise kuupäeva.


Kes saab nõude esitada ja kus saab seda registreerida?

Paki saaja peab paki kahjustumise või kaotsimineku korral ühendust võtma Fera.EE-ga. Saadetise kahjustumise või kaotsimineku avalduse esitab saatja.


Kuhu ma pöördun, kui ma ei ole tarne või kulleri tööga rahul?

DPD tervitab teie tagasisidet. Kommentaarid ja ettepanekud aitavad meid parandada. Võite võtta ühendust DPD klienditeenindusega.


Mida peaksin tegema, kui märkan pärast paki lahtipakkimist paki sisu kahjustusi?

Kui saate kahjustatud sisuga paki, peaks paki saaja võtma ühendust saatjaga ja teatama paki kahjustusest. Paki kahjustumise või kadumise eest peab vastutav olema saatja.


Mida peaksin tegema, kui märkan välispakendi kahjustusi?

Kui arvate, et pakendi sees olevad esemed on kahjustatud, on teil õigus pakist keelduda. Kui näete, et paki on väliselt kahjustatud ja sisemuses olevad esemed on kahjustamata, võite paki vastu võtta ja paluda kulleril täita saateleht. Seejärel teavitatakse paki saatjat pakis oleva kauba kahjustustest.Kui kaua pakki pakiautomaadis hoitakse - DPD Pickup Point säilitab pakke 5 kalendripäeva alates paki kättetoimetamise kuupäevast. TÄHELEPANU: Alates 22.11.2022 kuni edasise teatamiseni lüheneb hoiuperiood 3 tööpäevani."""