TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Koerte peletusvahendid

Koerte peletamiseks mõeldud vahendid on väga praktilised inimestele, kes soovivad oma koeri teatud kohtadest eemal hoida. Pihustid või kreemid aitavad vähendada mööbli närimist, riiete kahjustamist või takistada koeral keelatud kohtadesse ligipääsu. Saadaval on koerte peletusvahendeid mitmetelt erinevatelt tootjatelt. Tuntumad on Francodex, Benek, Over-Zoo, Dr. Seidel ja Versele-Laga.

 

Mis on koeri tõrjuvad vahendid ja preparaadid?

Koerte peletusvahendid on valmistatud lemmikloomadele ohututest looduslikest koostisosadest. Koertele ebameeldiv lõhn ja maitse takistavad koertel teatud kohale läheneda. Kui soovid kaitsta diivanit, tugitooli, lilli või muid väärtuslikke esemeid lemmiklooma ja tema urineerimise eest, võiksid kaaluda ühe pakutava koerapeletusvahendi ostmist. Koera peletusvahendil on tavaliselt lemmikloomale ebameeldiv taimne koostis. Taimeekstraktidele on iseloomulikud tugevad eeterlikud õlid, millel on väga intensiivne mõju koera haistmisele ja maitsele.

 

Mis on koerte peletusvahendid?

Tavaliselt on võimalik leida koera tõrjuvaid pihusteid. Seda on väga lihtne kasutada. Saad hõlpsalt ja kiirelt pihustada suhteliselt suurt ala, mida soovid koerte eest kaitsta. Piisab objekti ja selle vahetu ümbruse pihustamisest tõrjevahendiga. Väikesed tilgad imenduvad kiiresti ja ei jäta triipe ega plekke.

Saadaval on ka koeri peletavad graanulid. Need on mõeldud põhiliselt koerte peletamiseks. Neid ei tohiks kodus hoida ja tuleb jälgida, et lemmikloomad graanuleid ei sööks. Graanulid kaitsevad lilli, puid ja põllukultuure kaevamise, märgistamise või hävitamise eest, samuti võõraste koerte eest.

Koera peletusvahendid on saadaval suurtes pakendites ja kestavad kaua. Vedelikku võid hõlpsalt valada mõnele pinnale, näiteks välitingimustes lillepottidele või põrandaplaatidele. Pinda, millest soovid koera eemale hoida, võib ka lihtsalt vahendiga immutatud lapiga pühkida. Vedelikud on tugeva lõhnaga ning piisab väikesest kogusest, et takistada koeri närimast ja urineerimast.

 

 

Õige koerapeleti valimisel tasub kuulata nende klientide arvamust, kes on tooteid juba kasutanud. Samuti tasub koerte heidutamiseks tugineda eripärasuse hinnangutele.