TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

BENEK Neutralizátor zápachu vnější pro psi 500 g granulát

Tootja: BENEK
1919
Välja müüdud

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Meie klientide fotod Meie klientide fotod
Probleem ohjeldamatute koertega puudutab paljusid aedu ja muruplatse. Põõsaste istikud, ilu- ja viljapuud, lillepeenrad ja lillepeenrad on sageli koerte poolt "märgistatud" ja kahjustatud. Taimed lõpetavad kasvamise ja kuivavad kiiresti ära. Nende kaitsmiseks tuleb koeri tõhusalt takistada nende alade külastamist. Edu võti on sobiva tõrjevahendi kasutamine. AKYSZEK - DOG koosneb 100% nõuetekohaselt valitud loodusliku mineraali teraviljafraktsioonist, mis on immutatud spetsiaalse lõhnaainekompositsiooniga, millel on loomi tõrjuvad omadused.

Omadused: - Tõhus tõrjuv toime - sisaldab looduslikke ja sünteetilisi eeterlikke õlisid; - vabastab järk-järgult lõhnaainet, millega see on immutatud; - lõhnaaine levib valitud koha vahetus läheduses (raadiuses ca. 1m); - Preparaat ei ole kahjulik loomadele ja taimedele; - Inimese jaoks on lõhn vaevu tajutav; - Väike annus vett, mida lisatakse mõne päeva pärast, suurendab lõhna; - Maksimaalne toimeaeg: ebasoodsate ilmastikutingimuste (vihm, tuul) korral - 7 päeva; - Maksimaalne toimeaeg: heade ilmastikutingimuste korral - 20 päeva; - Kasutatud graanulid on esteetilised ja dekoratiivsete omadustega.
Tehnilised parameetrid: - poorsus - 24 - 32 %; - tegelik poorimaht - 0,4 nm; - tera fraktsioon: 2,5 - 8,0 mm; - puistetihedus - 1600 - 1800 kg/m3; - vees lahustumatu - välimus - hallikasroheline. Kasutamine: Levitage toode soovitud alale (nt puu ümber). Kihi paksus peaks olema umbes 0,5 cm. Pärast kasutamist saab pealmist kihti täiendada uute graanulitega.

Parameetrid

Tüüp:
Graanulid
Tootja:
BENEK

Reviews

Nerasta atsiliepimų

Write a review

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?