TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Pudelid koertele

Reisipudelid koerale on ideaalne ja tõestatud lahendus reisimiseks, treeninguks, näitustele või pikkadeks jalutuskäikudeks koos lemmikloomaga. Neid on paljude erinevate mahtude ja kujudega, kuid need kõik tagavad, et koeral on alati juurdepääs värskele joogiveele. Pakutavate reisipudelite mudelid on mõeldud igale poole kaasa võtmiseks ja mõned neist sobivad ideaalselt ka autosse.

 

 

Milliseid reisipudeleid pakume?

Pakutavad veepudelid on valmistatud kvaliteetsest plastist või roostevabast terasest. Plastpudelid on kergemad, samas kui metallpudelid on vastupidavamad ja keskkonnasõbralikumad. Reisipudelitel on patenteeritud kuuliklapp, mis välistab vajaduse kanda kaasas täiendavat mahutit.

Seadmete külge kinnitatud kausid on kontuuritud ja stabiilsed. Kuju on tehtud pudeli järgi, et see oleks hõlpsasti ümbertõstetav. Veekausid ise on piisavalt laiad, et iga koer saaks sealt vabalt juua.

Veepudeleid peab olema lihtne puhastada ja pesta. Soonte ja kriimustuste puudumisel tagatakse parem hügieen.

Millise suurusega pudel valida?

Pudeli maht ja suurus sõltub meie koera suurusest ning pudeli otstarbest.

Näitustel kasutatavad pudelid peaksid olema võimalikult suured. Näitused kestavad mitu tundi ning selle aja jooksu jooksul tunneb koer sageli janu. Mida suurem on reisipudeli maht, seda suurem on selle külge kinnitatud tassi maht.

Reisimiseks sobivad keskmise suurusega pudelid. Need sobivad kõikjale ja neid on lihtne välja tõmmata ning koera teenindada. 500 ml veest piisab tavalise reisi jaoks. Need pudelid sobivad ka pärast reisi - jalutuskäigule või treeningule.

Parim lahendus jalutuskäikudeks on väikesed veepudelid - need sobivad igasse kotti ja seljakotti. Need ei võta palju ruumi ja neist piisab tavaliseks jalutuskäiguks

Suurtele koertele? Väikestele koertele?

Suurt tõugu koertel peaksid olema suurema mahutavusega reisipudelid. Neil on suurem janu ja vajadus suuremate kausside järele.

Brahhükefaalsetele (lameda näoga) koertele sobivad lamedad kausid paremini ja neil ei ole probleeme joomisega.

Väiksemaid reisiveepudeleid pakkuda ka kassidele - reisil, liikvel olles või näitustel.

Koerte veepudelid on eriti olulised suvel päikesepaisteliste jalutuskäikude ajal. Isegi lühike jalutuskäigu ajal võib koeral palav hakata ning värske vesi on hindamatu.