TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Suukorvid koerte dresseerimiseks

Suukorv on koerale kindlasti vajalik ese, mida iga omanik peaks meeles pidama.

See on vajalik avalikus kohas jalutamiseks ja koeraga ühistranspordi kasutamisel. Õige mudelivalik laseb koeral vabalt hingata ja liikuda.

Suukorvi seostatakse pigem ohtlikuks peetavate tõugudega, kuid see ei ole tõsi. Sõltumata koera tõust ja iseloomust tasub olla ettevaatlik.

 

 

Millised on suukorvide tüübid?

Suukorve on:

  • Metallist - nagu metallist kaelarihmasid, on ka metallist suukorve kõige lihtsam puhtana hoida ja need on vastupidavad. Kui me kardame, et koera liikumine on piiratud, võime julgelt valida sellise, kus on palju ruumi koonu jaoks ja kus koer saab oma suu vabalt avada. Metallist suukorvid on väga populaarsed ja neid kasutab näiteks politsei. Puuduseks võib olla nende kaal.
  • Nahast - erinevalt metallist on nahka raskem puhtana hoida, eriti kui sajab vihma või kui koerale meeldib mudas mängida.
    Suureks plussiks on aga see, et seda on kerge ja mugav kanda.
  • Plastist. Need ühendavad endas kaks suurt nahast ja metallist suukorvide eelist - need on kerged ja neid on lihtne puhastada. Puuduseks on nende vähene vastupidavus.
  • Riidest - neid tuleks kasutada ainult loomaarsti juures. Riidest suukorvid raskendavad koera hingamist ja me näeme, et koer hingeldab. Kuuma ilmaga muutub see tõeliselt ohtlikuks - see võib põhjustada hapnikupuudust ja teadvuse kaotamist.
  • Füsioloogiline - sobib ideaalselt meie lemmiklooma suu kujuga. Seda on samuti lihtne kasutada. See on valmistatud metallist või kvaliteetsest plastist. See on ideaalne lahendus treenimiseks, sest koerale saab hõlpsasti maiuspalasid anda. Ta saab ka vett juua ja vabalt hingata. Samuti ei ole ohtu, et õrnad pinnad kriimustuvad, nagu see on sageli metallijalgade puhul.

 

 

Kuidas valida suukorvi suurust?

Õigesti valitud suukorv peab jätma ruumi nina jaoks ja mitte katma silmi. Kui proovid sobitada suukorvi koerale, kes on veel kasvamas, pea meeles, et hiljem tuleb kindlasti ka suurem osta.

 

 

Kuidas harjutada oma koer suukorvi kandma?

Kõige parem on alustada juba kutsika treenimist, et see ei tekitaks hiljem koerale liiga suurt stressi. Suukorvi võib ühendada maiuspalade pakkumisega, et tekitada suukorviga positiivne seos.

 

SOOVITATUD ARTIKLID: