TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Dressuurivahendid koertele

Võiks öelda, et koera kasvatamine võtab terve elu. Hea kasvatamine ei tähenda ainult aja leidmist. Õiged vahendid ja tarvikud on sageli õppimiseks hädavajalikud. Pakume laias valikus tooteid, näiteks: koeramähkmed, padjad ja imavad matid ning viled, mis võimaldavad teil oma koera kutsuda. Samuti on hädavajalikud kotid maiuspaladele, et teil oleks alati käepärast maiuspalad oma lemmikloomale. 
 

 

Millised tarvikud võivad olla kasulikud koera koolitamisel ja kasvatamisel?

Potid - kuigi ideaalne oleks, kui koer saaks ainult jalutuskäikude ajal enda eest hoolitseda, ei ole see alati võimalik. Lisaks kutsikale puhtuse õpetamisele on matid ka suurepäraseks lahenduseks, kui oled pikalt eemal või kui koer lihtsalt ei suuda järgmise jalutuskäiguni vastu pidada - nii teab ta, et tal on oma vajaduste jaoks kindel koht. Siis ei saa kahjustada ka meie mööbel või vaibad.
 
 
 

Kuidas õpetada oma kutsikat potti kasutama?

See ei ole keeruline, sest need sisaldavad feromoone, mis meelitavad koeri ligi. Kui loom on üles ärganud või vett joonud, suunake ta sinna. Kui ta hakkab seal ise käima, premeerige teda maiuspalaga. Ta peaks väga kiiresti meeles pidama, et tualeti kasutamine on soovitav.

Pihustid märgistamise vältimiseks kodus - need on tavaliselt kasulikud kutsikate treenimiseks, kuid võib juhtuda, et võtate omale ka vanema koera, kes ei näe probleemi oma vajaduste eest kodus hoolitseda. Siinkohal tulevad pihustid kasuks, et vältida märgistamist kodus. Koos kausi ja suure kannatlikkusega on see võimalus õpetada koerale, et ta teeks oma vajadusi jalutuskäigu ajal või selleks ettenähtud alal. Selliste pihustite valmistamisel kasutatavad ained, peamiselt eeterlikud õlid, on koertele ja inimestele ohutud.
 
Klõpsutajad ja viled - suurepäraseid tarvikuid treenimiseks - saab kasutada käskluste õpetamiseks ja lemmiklooma kutsumiseks.

Maiusekott on väga praktiline lahendus, mis ei piira meie liikumist koeraga mängides. Me saame seda mugavalt üle õla visata või puusal kanda, et premeerida oma lemmiklooma hästi täidetud käskude eest.

Mööbli närimise vastased pihustid - sisaldavad tavaliselt kibedat eukalüptiõli, mis muudab mööbli närimise loomale ebameeldivaks. Piisab sellest, kui pihustada esemeid, mida koer närida ei tohiks.

Retriiveritele - valmistatud vastupidavast materjalist, näiteks linast, sobivad hästi treeninguks. Neid saab täita kuivtoiduga, et koer üles tõuseks.

Lõõgastavad kaelarihmad - ideaalsed käitumisprobleemidega koertele. Tänu looduslikele õlidele ja koostisosadele vabastab see lõõgastavaid aineid umbes 4-5 nädala jooksul. See on ideaalne lahendus, kui teie koer näitab agressiivsuse märke, kahjustab mööblit või kannatab eraldamishirmu all. Võite valida ka difuusori, mis käib seina ja vabastab rahustavaid aineid. Pange siiski tähele, et see peaks olema ainult toetav lahendus, mitte ravimeetod. Käitumisprobleemide puhul on võtmetähtsusega kontakt käitumisterapeudiga.