TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

ADVANCE

Advance on Hispaania kaubamärk, mis pakub lemmikloomade hooldajatele spetsiaalset toitu koertele ja kassidele. Advance lähtub põhimõttest, et kõik algab toitumisest, sellest sõltub looma tervis ja elukvaliteet.

.
.

Tooted - koera- ja kassitoit

.

Advance'i toidu koostised on loodud vastavalt Weltham Petcare Institute'i laboratoorsetele testidele ning läbivad seejärel maitsmis- ja seedimistestid.
Advance'i toidud on kohandatud vastavalt nende lemmikloomade vajadustele, kes vajavad oma tervisele lisatoetust.


Advance'i kaubamärki iseloomustab kõrge maitseomadused, nii et isegi haiged - nõrgemate isudega - loomad võtavad seda meeleldi vastu.

Advance'i toidud - veterinaarse tervise toetamine koertele ja kassidele

.

Fera.co.uk lemmikloomapoest leiad Advance kuivtoidud neeruhaiguste, maksahaiguste, toidutalumatuse või seedeprobleemidega koertele ja palju muud. Advance pakub ka koera vanuse järgi jaotatud toite - vanemate koerte toit, täiskasvanud koerte toit ja kutsikatoit. Need kõik sisaldavad kvaliteetseid koostisosi.

Andvance'i kaubamärk pakub ka kasside kuivtoitu. Need on mõeldud tundliku seedesüsteemiga kassidele, ülekaalulistele kassidele või seedetrakti haigustega kassidele. Tutvu saadavaloleva valikuga aadressil fera.co.uk ja vali oma lemmikloomale parim toit.
Mäleta, et veterinaartoidud peab välja kirjutama veterinaararst ja need peavad olema kohandatud vastavalt asjaomase looma haigusele.

Show Categories

Rodyti filtrus

Eluetapp
Pakendi kaal (kg)
  • 0
  • 14
Min Max
Lemmiklooma suurus
Erinõuded
Millise lemmiklooma jaoks
Hind
Tüüp