TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Animonda kassitoit

1 2 3 4 5 6 7 8
-73%
ANIMONDA Carny rinkinys Mėsos miksas 6 x 200 g
€7.92 (6.60 € / kg)
€29.88
-2%
ANIMONDA Carny komplekt Lihasegu 6 x 400 g
€13.80 (5.75 € / kg)
€14.10
-2%
ANIMONDA Carny Adult veiseliha komplekt 6 x 200 g
€8.22 (6.85 € / kg)
€8.40
-73%
ANIMONDA Carny rinkinys Mėsos miksas 12 x 200 g
€15.84 (6.60 € / kg)
€59.76
-2%
ANIMONDA Carny Adult veiseliha komplekt, 6 x 400 g
€14.70 (6.13 € / kg)
€15.06
-2%
ANIMONDA Carny maitsesegu 4 x 400 g
€9.63 (6.02 € / kg)
€9.86
-2%
ANIMONDA Carny rinkinys Mėsos miksas 12 x 400 g
€27.60 (5.75 € / kg)
€28.20
1 2 3 4 5 6 7 8