TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

ARUBA

Aruba Pet: tervist ja õnne nüüd ka teie uksele!

Fera on nüüd Aruba Pet Nutrition'i ainuõiguslik partner Poolas. Oleme uhked, et saame pakkuda teie armastatud kassile ja koerale valikut parimatest looduslikest lemmikloomatoitudest turul. Aruba Pet Nutrition pakub hädavajalikku retseptide valikut, maitsvaid maitseid, orgaanilisi ja GMO-vabasid koostisosi, mis on valmistatud Saksamaal ja CO2-neutraalse tootmisega.

Aruba koertele ja kassidele

.

Kõik retseptid on loodud nii, et teie lemmikloom saaks igas söögikorras õige koguse toitaineid. Aruba on saadaval käepärases 100g kotikeses koertele ja 70g kotikeses kassidele ning seda saab osta üksikute retseptide kaupa või praktilistes lahtistes pakendites, mis sisaldavad kõiki maitseid. Aruba ühe proteiiniga koeraretseptid on ideaalsed toidutalumatuse, allergiate ja nahaprobleemidega koertele ning neid saab hõlpsasti kasutada välistatud dieedil. Proovige nüüd meie orgaanilise lõhe retsepti ja teie koer armastab teid igavesti!

Kassitoit hoolitseb loomulikult teie kassi kuseteede eest üle 90% lihaga ja super eriliste koostisosadega, mis toetavad aju, silmi ja seedimist.

Show Categories

Rodyti filtrus

Eluetapp
Pakendi kaal (kg)
  • 0
  • 1
Min Max
Lemmiklooma suurus
Hind
Tüüp