TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Benek Super Benek Crystal Standrad 13 kg

Bränd: BENEK
48321
48.55

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Preemiapunktid: 12 punkti
Meie klientide fotod Meie klientide fotod

*****

2 reviews 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientidest soovitab seda toodet

Write a review

Super Benek Crystal on silikageeli kujuline lemmikloomade allapanu, mis imab endasse kassi uriini koos ebameeldivate lõhnade ja võimalike bakteritega ning seejärel aurustab vee.

Eelised
:- ülikerge-
atraktiivne hind-
täielikult biolagunev-
eemaldatav sanitaarsete vahenditega-
ülihea tõhusus-
tagab maksimaalse hügieeni-
erakordselt lihtne kasutada (ei vaja pidevat täiendamist)
- esteetiliseltmeeldiv.

Tooraine
: Super BENEK Crystal pesu iseloomustab kõrge puhtus ja tõhusus niiskuse ja ebameeldivate lõhnade imendamisel. Need omadused tulenevad tugevalt arenenud sisepinnast ja suurest poorsusest (üle 80%). Niiskuse imendumise protsessiga kaasneb allapanu värvuse muutumine. Kristallid muutuvad esmalt tuhmiks ja seejärel kollaseks. Tänu sellele omadusele on võimalik pidevalt kontrollida prügi tarbimist. Alus on sünteetiline amorfne ränidioksiid (SiO2).

Kasutamine: Valage pakendi sisu allapanu pesakasti, säilitades kihi paksuse 6 ? 4 cm. Super BENEK Crystal allapanu ei klombineeru, vaid imab täielikult temasse doseeritud vedelikud, ümbritsedes tahkeid osakesi oma teradega ja neutraliseerides lõhnad. Tahkeid aineid on soovitatav pidevalt eemaldada. Aluseterade sisse imendunud vedelikud aurustuvad osaliselt lõhnavabalt. Kasutage pesakasti sisu: - kuni värvuse nähtavani muutumiseni (kollane, tuhm värvus näitab täielikku tarbimist), - kuni lõhnad on tajutavad - kuni allapanu on allapanu pesakastis 2 cm paksune.

Parameetrid

Maht (ml):
35000
Pakendi kaal (kg):
13
Võib tualettpotist alla lasta:
Ei
Bränd:
BENEK
Millised on toote hindamise reeglid?

Ainult registreeritud FERA.EE kliendid, kes on toote ostnud, saavad seda hinnata. Tärnireiting on kõigi hinnangute keskmine. Pärast tagasiside töötlemist avaldame nii positiivsed kui ka negatiivsed hinnangud.

Reviews

Write a review

*****

Selle arvustuse peaks kirjutama kass :) Ta on seda pesu kasutanud juba aastaid ja tal pole kunagi olnud mingeid kaebusi :)

*****

Soovitatav, tõhus, imab lõhnad, olen rahul.

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?