TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

GRENO

Greno on Poola kaubamärk, mis valmistab Poola õmblusvabrikutes ainulaadseid ja kvaliteetseid tekstiiltooteid. Ettevõte asutati 1993. aastal Pietrzykowices Wroclawi lähedal. Greno brändi toodetest on kõige populaarsemad satiinist ja puuvillasest voodipesu ja rätikud.

Firma tooted on saadaval ka laias värvivalikus.

.
.

Greno valik

.

Greno voodipesu

.

Greno pakub satiinist ja puuvillasest lõngast voodipesu. Greno voodipesu disain on väga mitmekesine, kuid kõik põhinevad looduslikel ja täiesti ohututel värvainetel. Valida saab ühevärvilise voodipesu ja huvitavate trükiste vahel, mille hulgas domineerivad lille- ja taimemotiivid. Need annavad interjöörile rahulikku ja rafineeritud tunnet. Klassika fännidele on Greno valmistanud triibuliste, ornamentidega, geomeetriliste mustritega voodipesu. Igaüks neist on esteetiliselt meeldiv ja elegantne.

Toodete ideaalselt valitud kaal muudab voodipesu keha mähkimiseks, kuid kõrge läbilaskvus tagab soojusmugavuse ja hooldab epidermist.

Greno voodipesu on saadaval paljudes suurustes.

Suuruste valik on lai.

Greno rätikute valik

.

Selle kategooria kõige populaarsem rätik on bambusest rätik, tänu selle looduslikele omadustele. Hinnatud on ka puuvillane rätik, mis on tänu tugevale koele väga vastupidav. Kõiki rätikuid saab hõlpsasti pesta ja nende omadused säilivad veel aastaid.

Millised on Greno kaubamärgi tooted?

.

Kõik tekstiilid on eelkõige äärmiselt vastupidavad ja kauakestvad. Nende valmistamisel kasutatavad materjalid on ohutud ning keskkonna- ja loomasõbralikud. OEKO TEX sertifikaadid ja sertifikaadid ehk Trustworthy Textiles tagavad toodete kõrge kvaliteedi. Kui teie või teie pere kannatab allergia all, on Greno voodipesu ja rätikud suurepärane lahendus.

Firma Greno on Poolas tekstiilitootjate seas liider.

Firma Greno on Poolas liider.

Hoolitsege Greno toodete eest!

.

Kõik tooted vajavad nõuetekohast hooldust. Peske oma tekkeid 40*C juures ja kui otsustate triikida, valige triikraua temperatuuriks max 200*C. Et nautida toodete kõrget kvaliteeti aastaid, ei ole soovitatav voodipesu komplekte keemiliselt puhastada ega trummelkuivatada.

.

Rodyti filtrus

There are no products in this section