TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Kasside märgtoit

1 ... ... 67
JOSERA Kanafilee lõhega 70 g
€1.44 (20.57 € / kg)
-73%
ANIMONDA Carny rinkinys Mėsos miksas 6 x 200 g
€7.92 (6.60 € / kg)
€29.88
LEONARDO Kana lisafileega 400 g
€5.50 (27.50 € / kg)
-100%
INABA CIAO Stew Kana ja tuunikala roog kassidele 40 g
€1.31 (32.75 € / kg)
€999.00
1 ... ... 67