TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Kasside märgtoit

1 ... ... 67
-70%
JOSERA JosiCat pardipasteet kassidele 32x100g
€28.48 (8.90 € / kg)
€94.40
-76%
LEONARDO Kalkuniliha lisafileega 12x200 g
€37.80 (15.75 € / kg)
€157.80
-74%
MIAMOR Feline Filets Kana tomatiga želees 6x100 g
€8.94 (14.90 € / kg)
€34.14
-39%
LEONARDO hirvefilee lisafileega 400 g
€33.00 (13.75 € / kg)
€54.00
-74%
MIAMOR Feline Filets kanafilee tomatiga želees 24x100g
€35.76 (14.90 € / kg)
€136.56
-76%
LEONARDO kalkunifilee 24 x 400 g lisafileega
€132.00 (13.75 € / kg)
€549.60
1 ... ... 67