TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Kassiliiv

1 2 3 4 5 6 7 8
Trixie kassiliiv 5 l / graanulid
€10.79 (2.16 € / kg)
-71%
BENEK Super Standard naturaalne 25 l x 2 (50 l)
€42.25 (2.11 € / kg)
€147.24
-55%
BENEK Super Compact Sea Breeze 10 l x 2 (20 l)
€30.15 (1.51 € / l)
€66.88
-61%
BENEK Super Compact Sea Breeze 5 l x 2 (10 l)
€14.07 (1.41 € / l)
€35.82
-72%
BENEK Super economic 25 l x 2 (50 l)
€34.65 (1.51 € / kg)
€123.68
-68%
BENEK Super Standard 5 l x 2 (10 kg)
€8.94 (0.89 € / l)
€27.78
-69%
BENEK Super Compact universaalne 5 l x 2 (10 l)
€7.38 (0.74 € / l)
€23.70
1 2 3 4 5 6 7 8