TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Kirbu- ja puugitõrje kaelarihmad koertele

Kirbu- ja puugitõrje kaelarihmad aitavad kaitsta lemmiklooma soovimatute külaliste, nagu kirpude, puukide, sääskede ja kärbeste eest.

See on väga mugav lahendus lemmiklooma kaitsmiseks parasiitide eest.

See pole mitte ainult mugav seda kandvale lemmikloomale, vaid kestab ka vähemalt paar kuud ja ei vaja korduvat kasutamist, nagu näiteks pihustatavad tooted.

Kuidas rihma paigaldada ja seda kasutada?

Vaatamata sellele, et see on omanike jaoks väga odav parasiitide vastane kaitse, tuleb mõnda asja siiski meeles pidada. Kõigepealt peaks kaelarihm olema hästi paigaldatud. See ei tohi olla liiga pingul ega ka liiga lõdvalt. Miks peab rihm hästi kinnitatud olema ? Kaelarihm toimib nii, et (materjal imbub kaelarihmast koera nahale) see peab olema hästi kinnitatud, muidu ei tee see lihtsalt oma tööd.

Vannitamisel on soovitatav rihm eemaldada, et vältida mikropoorides oleva aine välja pesemist, välja arvatud juhul, kui tegemist on sellise veekindla kaelarihmaga nagu Foresto.

Kaelarihmad tuleks osta kontrollitud tootjatelt, nagu Bayer, Foresto, Selecta või HAPPS. Sel juhul võid kindel olla, et toode suudab Sinu koera parasiitide eest kaitsta. Supermarketitest ostetud juhuslikele rihmadele ei saa kindlad olla, sest seal pole need sageli isegi korralikult pakitud.

Loomulikult tuleks see toode valida koera kaalu järgi. Sõltuvalt kaalust sisaldab see erinevas koguses nahka imenduvat ainet . Kui ostad alla 8 kg kaaluvatele koertele mõeldud kaelarihma ja Sul on saksa lambakoer, siis ära üllatu, et see ei toimi.

Kui tihti peab kaelarihma vahetama?

See on üks pikaajalisemaid võimalusi lemmiklooma kaitsmiseks, kuna selle kaitsev toime kestab isegi 6–8 kuud. Seda puugitõrjemeetodit soovitatakse eriti koertele, kes veedavad palju aega väljas jalutades või õues mängides.

Kas krae lõhnab?

Alguses võib see lõhn tunduda tugev, eriti kui kassipoeg magab koos meiega voodis või diivanil, kuid see muutub iga päevaga nõrgemaks. Me harjume lõhnaga ja ei tunne seda enam nii tugevalt, kuid samas ka rihmas olevat ainet on järjest vähem.

There are no products in this section