TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Koerte märgtoit

1 ... ... 59
-10%
CARNILOVE Dog Can Duck and Pheasant 400g pasztet z kaczką i bażantem dla dorosłych psów
CARNILOVE Dog Can Duck and Pheasant 400g pasztet kurgi ja faasaniga täiskasvanud koertele

Madalaim hind 30 päeva jooksul: €2.74

€2.74 (6.85 € / kg)
€3.05
-1%
RINTI Kennerfleisch Duck Part kotike 6x400 g
€11.28 (4.70 € / kg)
€11.40
-1%
RINTI Kennerfleisch Duck Pardipakk 12 x 400 g
€22.56 (4.70 € / kg)
€22.80
-1%
RINTI Kennerfleisch Salmon lõhe 6x800 g
€19.44 (4.05 € / kg)
€19.62
1 ... ... 59