TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

MIAMOR kassitoit

1 2 3
-79%
MIAMOR Feine Beute Chicken kana 12x185g
€17.28 (7.78 € / kg)
€82.80
-74%
MIAMOR Feine Filets kana ja tuunikala kotike 6x100 g
€8.94 (14.90 € / kg)
€34.14
-79%
MIAMOR Feine Beute Chicken kana 24x185g
€34.56 (7.78 € / kg)
€165.60
-79%
MIAMOR Feine Beute Duck pardiga 12x185g
€17.28 (7.78 € / kg)
€82.80
-79%
MIAMOR Feine Beute Beef veiselihaga 12x185g
€17.28 (7.78 € / kg)
€82.80
-79%
MIAMOR Feine Beute Beef 12x400g
€27.12 (5.65 € / kg)
€130.80
-79%
MIAMOR Feine Beute Turkey koos kalkuniga 12x185g
€17.28 (7.78 € / kg)
€82.80
-79%
MIAMOR Feine Beute Beef 24x400g
€54.24 (5.65 € / kg)
€261.60
-79%
MIAMOR Feine Beute Turkey koos kalkuniga 24x185g
€34.56 (7.78 € / kg)
€165.60
-79%
MIAMOR Feine Beute Salmon lõhega 12x185g
€17.28 (7.78 € / kg)
€82.80
-79%
MIAMOR Feine Beute Beef 24x185g
€34.56 (7.78 € / kg)
€165.60
1 2 3