TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

O'Canis koeratoit

See koeratoit on valmistatud Poola pereettevõttes, kus armastatakse koeri. Nende innovatiivsete toitude retseptid on kohandatud lihasööjate koerte vajadustele, need lõhnavad hästi ja ei määri. Nii koertele kui ka koeraomanikele meeldivad O'Canise toidutooted. 

 

Milline on O'Canis toit?


Kogu koeratoit valmistatakse ahjus. O'Canise toit koosneb huvitavast loomalihast nagu hirveliha, hobuseliha, veiseliha jms. Tooraine valitakse nii, et see oleks võimalikult vähe allergeenne. Lisanditeks on köögiviljad ja maitsetaimed ning mõned puuviljad. Kõik O'Canis'e lemmikloomatoidu valmistamiseks kasutatavad tooted on kõrgeima kvaliteediga (Human Grade), mis tähendab, et need sobiksid ka inimeste toiduks. O'Canis lähtub põhimõttest: "Toit olgu ravim ja ravim olgu toit". Selles lauses on palju tõtt, sest just toiduga toetatakse keha ja võimaldatakse seedeprotsessidel korralikult toimida. Ilma õigesti tasakaalustatud toitumiseta hakkab koera tervis halvenema. O'Canise tooted on täielikult tasakaalustatud ja sisaldavad valku, nii et omanik võib olla kindel, mida ta koerale annab. O'Canise toitu võib serveerida isegi toidutalumatustega ja allergilistele koertele.

Millise O’Canis’e toidu peaksin oma koerale valima?

See koeratoit on mõeldud kõikidele tõugudele ja vanustele. Selle koostis on mitmekülgne ja tervislik. Koeratoidu pakend on ökonoomne, 5 kg.

Märgtoit on saadaval purkides. See on praktiline lahendus, mis takistab toidu lõhna imendumist külmikusse. Märgtoit on valmistatud lihast ja on valgurikas. Lisanditeks on köögiviljad ja mineraalid. Koerad armastavad neid roogasid.