TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Teraviljavaba koeratoit

1 ...
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
... 20
-77%
RINTI Kennerfleisch Vasikaliha 12 x 800 g
€38.64 (4.03 € / kg)
€165.48
-70%
RINTI SensibleVeiseliha riisiga6x185 g
€8.58 (7.73 € / kg)
€28.80
-76%
RINTI Kennerfleisch Veal vasikaliha 6x800 g
€19.56 (4.08 € / kg)
€82.74
-70%
RINTI Sensible Veiseliha riisiga 12x185 g
€17.16 (7.73 € / kg)
€57.60
-83%
RINTI Kennerfleisch Rumen koos kõhutäiega 6x800 g
€22.74 (4.74 € / kg)
€131.94
-78%
RINTI Kennerfleisch Ham singiga 12 x 400 g
€21.84 (4.55 € / kg)
€100.08
-78%
RINTI Kennerfleisch Wild boar Metssea 6x400 g
€11.94 (4.98 € / kg)
€53.34
-78%
RINTI Kennerfleisch Ham koos singiga 6x400 g
€11.04 (4.60 € / kg)
€50.04
1 ...
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
... 20