TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Tetra Pond Aquaticcompost 8 l

Bränd: TETRA
30311
8.60

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Preemiapunktid: 2 punkti
Meie klientide fotod Meie klientide fotod

Spetsiaalselt valitud loodusliku savi ja valge turba segu, mille hoolikalt tasakaalustatud toitained soodustavad juurte kasvu ja tervist, suurendamata seejuures vetikate kasvu. Kõrge savisisaldus hoiab mulda paigal ja annab taimedele tugeva substraadi. Ideaalne kõikidele tiigitaimedele.

Suunad: 1. Asetage taimepotti džuut või sarnane materjal ja täitke see poolenisti Tetra Pond AquaticCompost väetisega. Vajutage väetisele tugevalt peale, et eemaldada õhk. 2. eemaldage kõik taimede kaalud ja pakendid. Asetage taim potti, hoidke seda nii, et pungade alus oleks korvi servaga samal kõrgusel. Vajaduse korral kärpige taime juured. Täitke pott väetisega umbes 2,5 cm kõrgusele servast. Vajutage väetis kindlalt alla ja vajadusel täiendage seda. 3. Vajutage väetist. Asetage peale umbes 2,5 cm paksune kiht pestud, lubjarikkast kruusa, et kalad ei kahjustaks substraati. Enne tiiki paigutamist kärpige kõik väljaulatuv materjal ja kastke põhjalikult. Asetage taimed ettevaatlikult tiiki, et vältida nende kahjustamist.

Maht 8 liitrit.

Parameetrid

Bränd:
TETRA
Millised on toote hindamise reeglid?

Ainult registreeritud FERA.EE kliendid, kes on toote ostnud, saavad seda hinnata. Tärnireiting on kõigi hinnangute keskmine. Pärast tagasiside töötlemist avaldame nii positiivsed kui ka negatiivsed hinnangud.

Reviews

Nerasta atsiliepimų

Write a review

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?