TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

VEBIOT

Olimp-Nutrifarm kontserni kuuluv Vebiot on oluline tegija veterinaarturul, pakkudes kvaliteetseid tooteid lemmikloomadele. Ta on spetsialiseerunud lemmikloomadele ja põllumajandusloomadele mõeldud toidulisandite ja ravipreparaatide väljatöötamisele. Vebiot'ga võidame loomaomanike, kasvatajate ja veterinaararstide usalduse, mis võimaldab neil oma karvaste sõprade eest paremini hoolitseda. Meie missiooniks on seada lemmikloomade tervishoius uued mõõdupuud, pakkudes neile asjatundlikku tuge nende toitmisel ja ravimisel, et nad saaksid nautida kõrgemat elukvaliteeti ja nende hooldajad saaksid tunda end turvalisemalt.

.
.

Vebiot kaubamärk koertele ja kassidele

.

Vebiot on segasööt, mis täiendab lemmikloomade toitumist oluliste toitainetega. Vebiot'i valemid toetavad teie lemmiklooma tervist igas arenguetapis ja vastavad tema erivajadustele. Samuti toetavad need haiguste ja vaevuste ravi. Koerte ja kasside jaoks oleme loonud preparaadid, mida arstid ja hooldajad kasutavad kõige levinumate terviseprobleemide, sealhulgas nahaprobleemide, seedeprobleemide, stressi, kuseteede häirete, mikrotoitainete puuduse, kasvajate ravi toetamiseks.

Vebiot tooted on loodud teie lemmiklooma tervise toetamiseks.

Vebiot tooted fera.co.uk

.

Vebiot tooted on mõeldud eri vanuses kassidele ja koertele (Junior-light koer, Geria-light koer) ja nende erivajaduste rahuldamiseks (Hydro-light koer, Slimming-light koer). Viimased täiendused on SENSEINE töökoertele ja Cardio-light dog, mida kasutatakse muu hulgas südamelihase nõuetekohase toimimise ja funktsioneerimise toetamiseks. Pange tähele, et neid tooteid peaks määrama teie veterinaararst ja neid tuleks kasutada vastavalt tema soovitustele.