TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Whiskas toit kala tarrendis 4 X 0,1 kg X 13

Tootja: WHISKAS
35445
30.00

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Preemiapunktid: 8 punkti
Meie klientide fotod Meie klientide fotod
WHISKAS® Fish Flavours in Jelly on täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit üle 1-aastastele täiskasvanud kassidele. See rõõmustab teie kassi maitsemeelt ükskõik millise neljast maitsest: lõhe, tuunikala, merilõhe ja valge kala. Iga kotike, mis sisaldab ideaalset toiduportsjonit maitsvate lihatükkidega, mis on kastetud isuäratavasse želeesse, aitab hoida teie lemmiklooma iga päev elujõulisena ja tervena. Sööge oma kassile seda toitu ja te annate talle kõike, mida ta vajab pika, tervisliku ja õnneliku elu jaoks. WHISKAS® Fish Flavours in Jelly ainulaadne koostis, mis ei sisalda kunstlikke värvi-, maitse- ega säilitusaineid, on välja töötatud WALTHAM™ Animal Nutrition Centre'i toitumisspetsialistide ja veterinaararstide poolt.WHISKAS® Fish Flavours in Jelly söötmise eelised teie kassile:

Elujõulisus ja jõudlus

WHISKAS® Fish Flavours in Jelly on täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit, mis hoiab teie kassi suurepärases vormis.

Terved kuseteed

Mineraalainete optimaalsed proportsioonid aitavad uriinisüsteemi korralikult toimida.

Terve nahk ja läikiv karvkate

Koostises sisalduv tsink toetab teie lemmiklooma naha ja karvkatte tervist.


Koostis:

Lõhega: liha ja loomsed saadused (34%, millest 94% on looduslikku päritolu*), kala ja kalatooted (100% looduslik*, sh 4% lõhe), mineraalid (0,5%), õlid ja rasvad (sh 0,1% päevalilleõli).

Tuunikalaga: liha ja loomsed tooted (34%, millest 94% on looduslikku päritolu*), kala ja kalatooted (100% looduslik*, millest 4% on tuunikala), mineraalid (0,5%), õlid ja rasvad (sh 0,1% päevalilleõli).

Merilõhega: liha ja loomsed saadused (34%, millest 94% on looduslikku päritolu*), kala ja kalatooted (100% looduslik*, 4% merilõhe), mineraalid (0,5%), õlid ja rasvad (sh 0,1% päevalilleõli).

Valge kalaga: liha ja loomsed saadused (34%, millest 94% on looduslikku päritolu*), kala ja kalatooted (100% looduslik*, 4% valge kala), mineraalid (0,5%), õlid ja rasvad (sh 0,1% päevalilleõli).Soojusväärtus: 76 kcal/100 g


Lisandid / 1 kg:

Toidulisandid:B₁-vitamiin: 29,4 mg, E-vitamiin: 19,6 mg, vasksulfaatpentahüdraat: 1,3 mg, kaltsiumjodaat veevaba: 0,25 mg, raudsulfaatmonohüdraat: 12,6 mg, mangaansulfaatmonohüdraat: 2,5 mg, tsinksulfaatmonohüdraat: 20,2 mg / Tehnoloogilised lisandid: Kassia kummi 2370 mg.


Analüütilised koostisosad (%): valk: 9; rasvasisaldus: 4,7; anorgaanilised ained: 1,8; toorkiud: 0,3; niiskusesisaldus: 84; kaltsium: 0,29; fosfor: 0,2.

Söötmisrežiim:

Soovitatav päevane toidukogus

Soovitame sööta nii WHISKAS® märgtoitu kui ka kuivtoitu.
3 kg kaaluv kass vajab 2 ja 1/2 kotikest märgtoitu või 1 ja 1/2 kotikest märgtoitu ja 15 g kuivtoitu päevas, 4 kg kaaluv kass vajab 3 kotikest märgtoitu või 2 kotikest märgtoitu ja 20 g kuivtoitu päevas, 5 kg kaaluv kass vajab 3 ja 1/2 kotikest märgtoitu või 2 ja 1/2 kotikest märgtoitu ja 15 g kuivtoitu päevas.

Võtke arvesse üleminekuperioodi ja kohandage toidu kogust vastavalt kassi vajadustele. Andke oma kassile vett juua. Toode tuleb sööta toatemperatuuril. Säilitage kasutamata osa külmkapis kuni 2 päeva.

Parameetrid

Tootja:
WHISKAS

Otstarve

Eluetapp:
Täiskasvanud
Lemmiklooma vanus alates:
12 kuud

Reviews

Nerasta atsiliepimų

Write a review

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?