TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Acana koeratoit

Kanada koeratoit, mis vastab koerte füsioloogilistele ja liigilistele vajadustele. Suurepärase koeratoidu saladus on kõrgeima kvaliteediga koostisosad, mis on õigesti valitud ja tasakaalustatud.

 

Acana toit - milline on parim valik Sinu koerale?

Acana arendab tooteid vastavalt oma klientide vajadustele. Koerad kui lihasööjad vajavad peamiselt liha, millele lisanduvad maitsetaimed, köögiviljad ja minimaalne kogus puuvilju. Acana toit ei sisalda teravilja, mida koertel on raske seedida. Energia saadakse peamiselt loomsetest valkudest, millele järgneb rasv. Süsivesikud pärinevad ainult köögi- ja puuviljadest. Igapäevane koeratoit tarnitakse värskelt kohalikelt tarnijatelt ja see on kõik inimeste toiduks heaks kiidetud. Acana hoolib ka keskkonnast - kogu kala on õiglaselt püütud.

Kuivatoit on koerte toitumisvajaduste tõttu väga täisväärtuslik. Need kestavad kauem, koer on kauem täis kõhuga ja õnnelik. Liha sisaldab toit parandab oluliselt koera tervist, välimust ja elujõudu.

 

Millist toitu Acana pakub?

Acana lähtub koera esivanemate, huntide, toitumisest. Kõik Acana kuivtoidud sisaldavad peamiselt kvaliteetset liha, mis sobiks ka inimtoiduks. Need hoolikalt koostatud retseptid sobivad igas vanuses koertele. Kutsikad vajavad aga rohkem valku ja rasva ning seega ka rohkem ainevahetuse energiat. Seepärast pakub Acana toitu nii kutsikatele kui ka täiskasvanud koertele.

- Acana Classic - koertele kõikides eluetappides, koostis on 50% liha, millest 1/3 on värske, 3 erinevast liigist

- Heritage - kõigi tõugude ja vanuseastmete koertele, sisaldab 60-75% liha, millest 1/3 on värske, kolmest erinevast liigist.

- Regionals - 70-75% liha, millest 1/2 on värske, 5 erinevast liigist

- Singles - allergilistele ja seedeprobleemidega koertele, ainult üks loomse valgu allikas

Acana toit sisaldab väga huvitavaid lihasorte. Seega saad valida just oma koerale kõige maitsvama.

1 2
1 2