TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Alpha Spirit koeratoit

Selleks, et pöörduda tagasi looduse juurde ja pakkuda koerale õiget toitu, on Alpha Spirit välja töötanud toidu, mis põhineb tänapäeva koerte - huntide - toitumisel. See toit on väga kasulik ja kõige kergemini omastatav. Alpha Spirit'i tipptasemel ja patenteeritud koeratoitude tootmisprotsess tagab tasakaalustatud ja täisväärtusliku toitumise.

 

Alpha Spirit toit - loodusega harmoonias

Alpha Spirit kasutab säilitusainetena looduslikke koostisosi nagu rosmariin ja aed-liivatee. Tootmise käigus töödeldakse toitu kergelt, et säilitada võimalikult palju toitaineid ja liha tõelist maitset. Kuiv- ja niisketoit ei sisalda teravilja, lisaaineid ega värvaineid. Alpha Spirit kasutab oma söötade pakendamisel spetsiaalset meetodit, mis muudab söödas olevad valgud veelgi paremini omastatavaks ja vähendab toidutalumatuse või -allergia tõenäosust.

Alpha Spirit täiustab pidevalt oma toitu ja on välja töötanud poolmärja toidu, mis on veelgi looduslikum. Need toidud on ideaalsed valivatele koertele või neile, kellel on kalduvus kuseteede haigustele.

Kõik Alpha Spirit'i toidud on kõrge valgusisaldusega, madala rasvasisaldusega ja madala süsivesikute sisaldusega. Need sisaldavad umbes 85% inimestele söögiks mõeldud liha ja 15% muid koostisosi, näiteks kaunvilju. Need annavad koertele elutähtsat energiat. Alpha Spirit koosneb kolmest sordist, mis on mõeldud erinevatele tarbijatele: Alpha Spirit, GranataPet ja Wiejska Zagroda.

Milleks valida Alpha Spirit koeratoit?

Tervislik toitumine võimaldab koeral säilitada füüsilist ja vaimset tervist. Söötmine vastavalt koera iseloomule ja füsioloogiale tasub end tulevikus ära, sest see vähendab koera haigestumise tõenäosust. Koerad peaksid saama peamiselt liha, vähem juurvilju ja maitsetaimi, võimalikult vähe puuvilju ja mitte mingit teravilja. Selline toitumine võimaldab kerget seedimist, ilma et see häiriks hormonaalset tasakaalu.

Meie kaubavalikus on Alpha Spirit’ilt nii kuiv- kui märgtoit.

Kui soovite anda oma koerale kõrgeima kvaliteediga toitu, rahuldada tema vajadusi ja samal ajal olla kindel oma lemmiku tervise osas, tasub kindlasti valida Alpha Spirit'i koeratoit. Saadaval on kutsikate ja täiskasvanud koerte toit.