TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Animonda koeratoit

Juba aastaid on olnud positiivseks trendiks, et koertele ei söödeta enam inimeste toidu ülejääke. Paljud uuringud näitavad selgelt, et vaja on toita tasakaalustatud, lihapõhist toitu, mis parandab ja hoiab koera tervist. Milline toit valida? Animonda pakub tõeliselt kvaliteetset koeratoitu taskukohase hinnaga. Animonda valikus on enamasti märgtoidud, kuid leidub ka kuivtoitu.

 

Animonda koeratoit

Animonda arendab koerte toitumisvajadustele kohandatud toitu. Peamised koostisosad on liha ja loomsed tooted. Märgtoit sisaldab palju niiskust, valida võib toidu kastmes või želees. Märgtoit aitab ennetada vedelikupuuduse teket, parandab neerude tööd ning on ideaalne toit suvel. Samuti aitab see vanematel koertel või koertel, kellel on eemaldatud hambad, kergemini süüa. Neil on ka intensiivsem maitse ja lõhn ning need meeldivad ka valivatele koertele.

Animonda märgtoit vastab kõigile standarditele ja on tunnustatud kogu maailmas. Neid on saadaval mitmesugustes kogustes väikestest suurte ökonoomsete purkideni.

Animonda pakub ka paari tootesarja: Gran Carno - koerte kuivtoit või purgitoit. Need sobivad kutsikatele, täiskasvanutele ja vanematele koertele. Tegemist on tuntud ja hea mainega toodetega. Liha ja kõrvalsaaduste sisaldus on mõnikord kuni 100%. Need ei sisalda soja ega GMOsid.

Animonda Vom Feinsten on karpidesse pakitud märgtoit, mis ei sisalda teravilja. See on mõeldud väikestele tõugudele. Puhas liha ja lisandid, peamiselt köögiviljad. Valikus on kutsikatele, täiskasvanud või eakatele koertele mõeldud toit.

Animonda pakub ka veterinaartoitu - Integra Protect, mis on kohandatud koerte erinevatele vajadustele, see on hüpoallergeenne ning sobib nahaprobleemidega, seedehäiretega, ülekaalulistele jne koertele.

See toit on väga hea. Paljud koerad armastavad seda ning selle maitseid on nii lai valik, et saate hõlpsasti valida selle, mis teie koerale kõige paremini sobib. Need on koertele hästi seeditavad ja imenduvad.