TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

AQUA NOVA

aqua-nova-logotipas

Aqua Nova on Poola ettevõte, mis on juba aastaid müünud loomadele mõeldud tooteid ja spetsialiseerunud akvaristikale. Aqua Nova akvaariumi- ja tiigivarustust iseloomustab väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kaubamärgi valik on väga lai, et sobida kõigile, alates amatöörakvaaristidest kuni professionaalideni.

.
.

Aqua Nova tooted

.

Monite aastate pikkune kogemus kaladele mõeldud toodete valmistamisel tähendas, et praegu on Aqua Nova tooted saadaval praktiliselt kõigis Euroopa riikides, aga ka kaugemates riikides, nagu Austraalia ja Kanada.
Aqua Nova on loonud tooteid, mis on keskkonnale ohutud. Tootjal on toodete kvaliteedi kinnitamiseks vajalikud sertifikaadid.

.

Aqua Nova tootevalik

.

Aqua Nova pakkumisest on kõige silmapaistvamad akvaariumifiltrid. Valmistatud parimatest materjalidest, on need vastupidavad ja väga tõhusad. Madal hind teeb toote kättesaadavaks kõigile. Suur osa brändi sortimendist on ka UV-lambid, hõõgniidid ja muud valgustus- ja steriliseerimisseadmete elemendid ja seadmed.

Fera.pl poe pakkumisest leiad Aqua Nova suurimad hittid, loe toodete üksikasjalikke kirjeldusi, et leida endale ja oma akvaariumiloomadele parim!