TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

BIOKAT'S

Biocats on juba üle kolmekümne aasta teinud kassid ja nende omanikud õnnelikuks oma kvaliteetsete kassipesulahendustega. Nende 100% looduslik allapanu on spetsiaalselt loodud siduma lõhnu ja hoidma teie kassi pesakasti värskena ja hügieenilisena.

Biocati allapanu

.

Biocats on pühendunud keskkonnasõbralikule tootmisele, hankides heitkoguste vähendamiseks parimaid Saksa savisid lähedalasuvatest kaevandustest. Seda pühendumust tunnustati 2012. aastal, kui Biocats sai ECOCARE auhinna oma keskkonnasõbralike tavade tunnustamiseks. 2018. aastal sai Biokat's oma jätkusuutlikkuse kontseptsiooni eest Saksa auhinna.

Firma Biocats on pühendunud sellele, et pakkuda kassidele ja nende omanikele parimaid kassipesulahendusi. Nende pühendumine keskkonnasäästlikkusele ja kvaliteetsed tooted teevad Biocatsist parima valiku kasside allapanu vajaduste rahuldamiseks.

Biocats kassipesu valik Fera.co.uk lemmikloomapoes

.

- Diamond Care Classic
- Classic 3in1
- Diamond Care Vet Line
- Micro Fresh
- Sensitive
- White Dream

Biokat'i looduslikust savist kassipesu on valmistatud unikaalsest looduslike materjalide kombinatsioonist, mis tagab suurepärase lõhnakontrolli ja vähese tolmumise. Samuti on see väga imav ja klompideerub kiiresti, mistõttu on seda lihtne koguda ja eemaldada. Biokat'i kassipesu valikus on klassikaline jämedateraline või peeneteraline kassipesu.

Sarja hulgas on lisaks Biokat'i kassipüüniste lõhnastatud variante.

.

Show Categories

Rodyti filtrus

Pakendi kaal (kg)
  • 6
  • 18
Min Max
Hind
Võib tualettpotist alla lasta
Tüüp