TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Butcher's koeratoit

Butcher's koeratoit on vajalik igale koeraomanikule. See sobib kõigile ning soodne hind võimaldab proovida erinevaid maitseid, et leida oma lemmikule parim. Ära ehmu Butcher's koeratoidu soodsa hinna peale, see on kvaliteetne! Tutvu selle koeratoidu saladustega.

 

 

Mis tootja on Butcher's? Milline on Butcher’s toit?

Tegemist on pika kogemusega Briti ettevõttega, mis on tõusnud üheks liidriks rahvusvahelisel lemmikloomatoidu turul. Need toidud on valmistatud hoolikalt ning tootjad pööravad tähelepanu üksikasjadele ja koostisosade kvaliteedile. Koerad armastavad naturaalseid koostisosi ilma ebavajalike lisaaineteta. Butcher’s toit sisaldab 99% naturaalseid koostisosi.

 

Millise Butcher’s toidu peaksin oma koerale valima?

Butcher’s toit on saadaval kuiv- ja märgtoiduna. Koerad eelistavad kindlasti märgtoitu! Kõigile meeldib suur kogus sülti, pasteeti või hea maitsekombinatsioon. Märgtoit on gluteenivaba, seega on see mahedam ja põhjustab väiksema tõenäosusega allergiat. Märgtoit aitab säilitada koera tervislikku kehakaalu ja hoiab ära kehakaalu tõusu. Toidu veesisaldus toetab neerude tööd ning suurendab uriini tootmist. Märgtoit on saadaval mitmesuguste valikute ja maitsetega. Väikest kasvu tõugude gastronoomia. See varieerub vastavalt maitsele, kuid põhineb alati lihal ja lihatoodetel. Pro Sensitive tootesarja soovitatakse eelkõige tundliku seedetraktiga minitõugudele ning selle maitse varieerub vastavalt koostisele. Linia Life on toit, mis sisaldab ainult liha, loomseid tooteid ja mineraale. Ei sisalda lisaaineid, teravilja ega jahu. Teravilja- ja gluteenivaba, hea kvaliteediga. Linia Blue + Light/Joints/Beauty tootesari on sõltuvalt tüübist erinevate lisanditega, mis parandavad füüsilist seisundit, reguleerivad kehakaalu või parandavad naha ja karvkatte seisundit. Kerged toidud sisaldavad teravilja, teised mitte.

Butcher's koeratoit on saadaval kutsikatele, eakatele ja täiskasvanud koertele. Valida võib ka vastavalt koera suurusele: on eraldi toit väikestele ja suurtele tõugudele.

Butcher's toit sisaldab lõheõli, mis muudab selle tervislikumaks ja paremini imenduvaks kui taimsed rasvad.

Butcher's kuivtoit on valmistatud loomsetest toodetest ja teraviljast. Koostist täiendavad mineraalid ja vitamiinid. Need toidud on mõeldud täiskasvanud koertele.

Suur lihasisaldus ja lai tootevalik teevad sellest kaubamärgist huvitava pakkumise koeratoiduturul.