TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

CANVIT

Canvit on toidulisandid koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele ning põllumajandusloomadele. Tšehhi kaubamärk loob oma tooteid eesmärgiga tagada, et teie karvased sõbrad oleksid täiesti terved. Lemmikloomade veebipood fera.pl on laiendanud oma pakkumist Canviti vitamiinide ja toidulisanditega, et saaksite oma lemmikloomale pakkuda kehalist tuge, olenemata sellest, millise tõu, suuruse või seisundi all ta kannatab.

. .
.

Kanvit toidulisandid ja toitained

.

Canvit kaubamärgi toodete koostised on loodud koostöös pikaajaliste spetsialistide ja teadlastega loomasöötade ja veterinaarmeditsiini valdkonnas. See tagab toidulisandite kõrgeima kvaliteedi ja vitamiinide sobiva valiku.

.

Loomade eest hoolitsemise huvides on Canvit loonud oma toodete erinevaid variante. Pidage aga meeles, et toidulisandid ja vitamiinid koertele ja kassidele tuleb alati kooskõlastada oma veterinaararstiga. Iga haigusjuhtum ja iga lemmikloom on erinev ja nõuab eraldi lähenemist. Ainult loomaarst võib pärast eelnevat läbivaatust tellida tugevdavate preparaatide manustamise. Toidulisandid ja vitamiinid võivad olla koostoimes antud ravimite või toiduga, seega ärge kunagi kasutage neid iseseisvalt, sest nii toitainete liigne kui ka puudulikkus võib avaldada negatiivset mõju teie lemmiklooma tervisele.

Canvit toidulisanditest leiad:

.

- toidulisandid teie koera või kassi liigeste tugevdamiseks - need sisaldavad glükoosamiinisulfaati ja kondroitiinisulfaati, koostisosi, mis avaldavad positiivset mõju luu- ja lihaskonna toimimisele
- toidulisandid suurtele tõukoertele - need sisaldavad lisaks glükoosamiinile ja kondroitiinile ka kollageeni, seega paraneb liigeste liikuvus ja paraneb luu- ja lihaskonna kaitse suurtel koertel
- toidulisandid eakatele - need sisaldavad vitamiinikompleksi, samuti koostisosi, mis kaitsevad südame- ja veresoonkonna, luu- ja lihaskonna ning närvisüsteemi
- karvahoolduse toidulisand - vähendab karvade väljalangemist ja parandab karvade seisundit
- ainevahetust kiirendav toidulisand - suunatud rasvunud loomadele, et toetada kaalulangust

Canvit vitamiinilisad

.

Koera ja kassi tervise ennetamiseks võite pärast asjakohaseid teste ja loomaarsti nõuandeid valida Canvit'i vitamiinikomplekside manustamise. Sellised preparaadid on mõeldud loomadele toibumise, intensiivse kasvu, imetamise või tiinuse ajal. Meie pakkumises olevad vitamiinikompleksid on saadaval ka naha ja karvkatte välimuse parandamiseks.

.

Sellises preparaadis on aktiivne biotiin, tsink, B-vitamiinid ja aminohape metioniin. Biotiin (vitamiin B7) vastutab tugevate karvade ja tugeva nahabarjääri eest ning osaleb vere hüübimise eest vastutavate ühendite sünteesis. Kogu preparaat vähendab karvade väljalangemist, kiirendab karvkatte taastumist ja tugevdab lemmiklooma küüniseid.

Probiootikumid Canvitilt

.

Probiootikumid toetavad seedesüsteemi tervist. Sellised preparaadid põhinevad õllepärmil ja inuliinil ning sisaldavad ka beetaglücanit. Need parandavad koerte ja kasside soolestikku.

.

Show Categories

Rodyti filtrus

Hind