TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Carnilove koeratoit

Tervislik toitumine = terve koer

Kvaliteetne koeratoit. Kui Sul on teraviljale tundlik koer, kes võitleb tihti toidutalumatusega, proovi seda toitu. See on teraviljavaba ning sisaldab palju valku, rasva ja mineraalaineid. Koerte õige toitmine aitab toetada nende tervist. See mõjutab kõiki aspekte, alates ilusast nahast ja karvkattest kuni organismi immuunsuse tõstmise ja energiaga varustamiseni.

 

Milline toit on Carnilove?

See on valmistatud lihast ja loomsetest toitainetest, mis moodustavad 70% kogu toidust. Ülejäänud osa moodustavad köögiviljad, puuviljad ja maitsetaimed. Toit sisaldab ka rupskeid, peamiselt kanamaksa. Teraviljad on asendatud kollaste hernestega. On palju maitsevariante, millel on ka erinevad toiteväärtused ja mineraalained, valikus on näiteks näiteks karpkala, lõhe, faasan ja põhjapõder.

Saadaval on värsket liha sisaldav Fresh tootesari, mille aluseks on värske liha, ülejäänud koostisosad on puuviljad, köögiviljad ja maitsetaimed.

Saadaval on kuivtoit täiskasvanud koertele ja kutsikatele. Võid valida ka suurtele tõugudele mõeldud toidusarja.

Kõik toidud sisaldavad lõheõli, mida koerad armastavad, pakkudes samal ajal vitamiine ja oomega-happeid. Koeratoitude tahkete komponentide hulka kuuluvad sigur, lina, koorikloomade kestad ja merevetikad. Carnilove'i toit toetab koerte seedimist ja luustikku.

Carnilove pakub ka kvaliteetseid koertele mõeldud maiuspalasid. Need on täis liha ja mineraalaineid.

1 2
1 2