TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

Cesar koeratoit

Koerte õigel toitmisel on oluline roll haiguste ennetamisel. Hea toit, mis on täis vitamiine, aminohappeid ja loomseid rasvu, sobib igale koerale. Koeratoidu valimine ei ole lihtne ja see muutub veelgi raskemaks, kui koerale meeldib liigselt süüa või kui ta on toidu suhtes valiv. Cesar on viimase probleemi lahendanud, arendades välja märgtoidu. See on täis tarretist ja on maitsega, mida enamik koeri sööb.

 

Miks valida Cesari koeratoit?

Cesar on pakendatud mugavatesse ja praktilistesse kotikestesse, mida on lihtne serveerida ja säilitada. Cesari söögid on täitvad ja neid saab serveerida iga päev. Märgtoidu suur pluss on suur saadav veehulk. Koerale märgtoitu andes on väiksem tõenäosus vedelikupuuduse tekkeks ja kõht saab kiiremini täis, nii et teie koer ei ole ülekaaluline.

Cesar on saadaval märgtoiduna või tarretisena. Sõltuvalt teie koera eelistustest saate valida talle kõige paremini maitsva toidu. Märgtoitu on lihtne närida ja vanemad koerad, kellel on juba hambaprobleemid, tulevad sellega hästi toime.

Cesar toit koosneb loomsetest toodetest, teraviljadest ja koostisosadest, mis moodustavad terviku. Kaste ja tarretis on teistsuguse koostisega, paksud ja lõhnavad. Täistoit Cesar pakub koerale valku, rasva ja süsivesikuid suures koguses.

Iga koer reageerib teatavatele toitudele erinevalt. Selge muutus käitumises ja välimuses toimub tavaliselt umbes 6 nädalat pärast söötmist. Kuid pärast esimest kasutamist teame, kas teatud maitse sobib meie lemmikloomale või mitte.

Koera tervislikult toitmine aitab ennetada loomaarsti visiite, teste ja ravimeid. Te ei tohiks oma lemmiklooma toiduga kokkuhoidlikult ümber käia. Koerad väärivad sarnaselt oma omanikele tervislikku ja maitsvat toitu.