TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

CURVER kaanega kassitualett 51x38,5x39,5 cm hall

Bränd: CURVER
16238
40.96

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Preemiapunktid: 10 punkti
Meie klientide fotod Meie klientide fotod

**** *

36 reviews 4.9 z 5

*****

86%

****

14%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientidest soovitab seda toodet

Write a review

Siseruumides asuv allapanu kassidele.

Valmistatud kvaliteetsest materjalist - plastikust - mis meenutab rotangist.
Pesakast on varustatud sahtli ja tarvikute hoidmisega. Ülemisel klapil on lukud, mis hoiavad seda kindlalt kinni ja takistavad veelgi, et prügi ei voolaks välja.
Käepide on ergonoomiline, mis teeb kandja kandmise lihtsaks.

Pesakast on valmistatud 95% ulatuses ringlussevõetud materjalidest. Osa materjalidest, mida kasutatakse pesakasti valmistamiseks, on pärit ookeani jäätmetest. Kaubamärk on teinud koostööd rahvusvahelise organisatsiooniga Waste Free Oceans.

Pesakasti on lihtne lahti võtta, mis kiirendab tööd ja puhastamist. sissetõmmatavad tarvikud ja peidetud käepide tagavad maksimaalse puhtuse ja hügieeni. Kaasasolev aktiivsöefilter püüab ebameeldivaid lõhnu ja takistab nende väljapääsu. Filtrit tuleks regulaarselt vahetada uue vastu.

Komplekti kuuluvvõre on omamoodi klaasipuhasti, mida saab paigutada nii pesakasti sisse kui ka väljapoole. Praktilistel kaalutlustel on siiski soovitatav, et see paigutatakse allapanu sissepääsu ette. Augud võrega on reguleeritud nii, et kassi käpad avanevad veidi, nii et kinni jäänud allapanu langeb maha.

Pesakasti suur pluss on see, et selleukse saabeemaldada . Mõned kassid ei talu neid ja nende eemaldamine säilitab endiselt siseruumides asuva allapanu funktsiooni ja on praktiline lahendus.

Pesakastis ühendab endas praktilisuse ja esteetilisuse ning on kaunis lisa kodule.

Kaetud allapanu vähendab allapanu laialivalgumist kodus ning pakub kassidele rahulikku ja turvalist nurgatagust, kus nad saavad rahuldada oma füsioloogilisi vajadusi. Siiski on oluline meeles pidada, et avatud pesakastiga harjunud kass ei pruugi esialgu uut väljaheitekohta aktsepteerida. Sellisel juhul tuleks lapp esmalt eemaldada ja seejärel päevast päeva aeglaselt asendada. Kui allapanu on hästi paigutatud, peaks kass kiiresti aktsepteerima kaetud allapanu ja hindama selle pakutavat intiimsust.
Pesakasti välismõõtmed: 510x385x400 mm
Pesakasti kaal: 3 kg
Koos pesakastiga on kaasas:

  • labidas
  • lõhnafilter
  • puhastusvaipSoovitatav kasutusviis:

Pesakasti paigutus on väga oluline. See peaks seisma hõreda liiklusega kohas, kus on suhteliselt vaikne. Seda ei tohiks paigutada toidu- või veekaussi kõrvale. Kui teie kass ei taha kasutada allapanu, katsetage esmalt teist tüüpi allapanu, seejärel muutke allapanu asukohta. Halvasti toimiv pesakast või allapanu võib saada kasside jaoks põhjuseks, et nad hakkavad väljaspool seda välja roojama.

Korteris, kus on rohkem kasse, peaks allapanu pesakastide arv olema sama suur kui kasside arv.

Pesakastist tuleks iga päev eemaldada allapanu. Kord kuus tuleks kogu allapanu vahetada ja allapanu tuleks põhjalikult puhastada.

Kui pesakasti ei suudeta korralikult puhtana hoida, võib see olla põhjuseks, et teie kass väljalaskmine toimub väljaspool ja kass väldib seda. Pidage meeles, et kassi nina on palju tundlikum, inimesed ei pruugi ebameeldivaid lõhnu tunda, samas kui kassi jaoks on need väljakannatamatud.

Parameetrid

Lisavarustus:
Lusikas, puhastusmatt
Tüüp:
Plastikust
Bränd:
CURVER
Millised on toote hindamise reeglid?

Ainult registreeritud FERA.EE kliendid, kes on toote ostnud, saavad seda hinnata. Tärnireiting on kõigi hinnangute keskmine. Pärast tagasiside töötlemist avaldame nii positiivsed kui ka negatiivsed hinnangud.

Reviews

Write a review
1 2 3 4

*****

Pesakast vastab ootustele. Spaatlit saab peita, põhi on pikendatav ja jäätmeid on lihtne eemaldada. Praegu on kass väike, nii et ma eemaldasin ukse ja klaasipuhasti on paigutatud sisse - see on võimalik. Väikeste tükkidega mittepuruneva liivaga juhtus, et see oli pesakasti kõrval. Nüüd on mul maisipuru ja midagi ei ole välja võetud.

****

Üldiselt toimib pesakast suurepäraselt, elegantne.Kahju ainult, et pärast karbi avamist selgus, et külg ja käepide on pragunenud. ????

*****

Pesakast on sensatsiooniline, töö on suurepärane, poe teenindus on esmaklassiline, tänan teid ja soovitan seda.

*****

Alguses kartis kass seda ust, kuid mõne päeva pärast võttis ta selle vastu ja me panime selle tagasi. Lahe kaalutlus koos sissetõmmatava kühvli ja põrandaga. Kass tilgutab palju vähem pesu. Väga soovitatav.

****

Allapataljon vastas minu ootustele, see on kena ja geniaalne, seda on mugav puhastada ja välja tõmmata, kass harjus kohe ära ja kasutab seda vapralt, ainult käepide peal ei hoia, kui ma lemmiklooma tualetti tõstan, aga see ei tekita suurt probleemi. Väga soovitatav ja parimate soovidega.

*****

Super pesakast, kass võttis selle kohe vastu.

*****

Esteetiline ja funktsionaalne pesakast. Ei leki külgedelt nagu minu eelmine.

*****

Suurepärane, elegantne allapanu, väga hea teostus, esteetiliselt meeldiv, kena hoiukoht spaatlile, väga praktiline allapanu sahtli.

*****

Oma hinda väärt toode

*****

Kaup selline nagu eeldasime, kvaliteetne ja kohaletoimetamine sujus :)
1 2 3 4

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?