TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

CURVER kaanega kassitualett 51x38,5x39,5 cm

Bränd: CURVER
16237
40.96

SAADAME 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Preemiapunktid: 10 punkti
Meie klientide fotod Meie klientide fotod

*****

47 reviews 5 z 5

*****

96%

****

4%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientidest soovitab seda toodet

Write a review

Siseruumides asuv allapanu kassidele.

Valmistatud kvaliteetsest materjalist - plastikust - mis meenutab rotangist.
Pesakast on varustatud sahtli ja tarvikute hoidmisega. Ülemisel klapil on lukud, mis hoiavad seda kindlalt kinni ja takistavad veelgi enam, et prügi ei voolaks välja.
Käepide on ergonoomiline, mis muudab kandja kandmise lihtsaks.

Pesakast on valmistatud 95% ulatuses ringlussevõetud materjalidest. Osa materjalidest, mida kasutatakse pesakasti valmistamiseks, on pärit ookeani jäätmetest. Kaubamärk on teinud koostööd rahvusvahelise organisatsiooniga Waste Free Oceans.

Pesakasti on lihtne lahti võtta, mis kiirendab tööd ja puhastamist. Sisse tõmmatavad tarvikud ja varjatud käepide tagavad maksimaalse puhtuse ja hügieeni. Kaasasolev aktiivsöefilter püüab ebameeldivaid lõhnu ja takistab nende väljapääsu. Filtrit tuleks regulaarselt vahetada uue vastu.

Komplekti kuuluvvõre on omamoodi klaasipuhasti, mida saab paigutada nii allapanu sisse kui ka välja. Praktilistel kaalutlustel on siiski soovitatav, et see paigutatakse allapanu sissepääsu ette. Augud võrega on reguleeritud nii, et kassi käpad avanevad veidi, nii et kinni jäänud allapanu langeb maha.

Pesakasti suur pluss on see, et selle ukse saab eemaldada. Mõned kassid ei talu neid ja nende eemaldamine säilitab endiselt kaetud allapanu funktsiooni ja on praktiline lahendus.

Pesakastis ühendab endas praktilisuse ja esteetilisuse ning on kaunis lisa kodule.

Kaetud allapanu vähendab allapanu laialivalgumist kodus ning pakub kassidele rahulikku ja turvalist nurgatagust, kus nad saavad rahuldada oma füsioloogilisi vajadusi. Siiski on oluline meeles pidada, et avatud pesakastiga harjunud kass ei pruugi esialgu uut väljaheitekohta aktsepteerida. Sellisel juhul tuleks lapp esmalt eemaldada ja seejärel päevast päeva aeglaselt asendada. Kui allapanu on hästi paigutatud, peaks kass kiiresti aktsepteerima kaetud allapanu ja hindama selle pakutavat intiimsust.

Pesakasti välismõõtmed: 510x385x400 mm
Pesakasti kaal: 3 kgKoos pesakastiga on kaasas:

  • labidas
  • lõhnafilter
  • puhastusvaipSoovitatav kasutusviis:


Pesakasti paigutus on väga oluline. See peaks seisma hõreda liiklusega kohas, kus on suhteliselt vaikne. Seda ei tohiks paigutada toidu- või veekaussi kõrvale. Kui teie kass ei taha kasutada allapanu, katsetage esmalt teist tüüpi allapanu, seejärel muutke allapanu asukohta. Halvasti toimiv pesakast või allapanu võib saada kasside jaoks põhjuseks, et nad hakkavad sellest välja roojama.

Korteris, kus on rohkem kasse, peaks allapanu pesakastide arv olema sama suur kui kasside arv.

Pesakastist tuleks iga päev eemaldada allapanu. Kord kuus tuleks kogu allapanu vahetada ja allapanu tuleks põhjalikult puhastada.

Kui pesakasti ei suudeta korralikult puhtana hoida, võib see olla põhjuseks, miks teie kass väljalaskeb ja väldib seda. Pidage meeles, et kassi nina on palju tundlikum, inimesed ei pruugi ebameeldivaid lõhnu tunda, samas kui kassi jaoks on need väljakannatamatud.

Parameetrid

Lisavarustus:
Lusikas, puhastusmatt
Tüüp:
Plastikust
Bränd:
CURVER
Millised on toote hindamise reeglid?

Ainult registreeritud FERA.EE kliendid, kes on toote ostnud, saavad seda hinnata. Tärnireiting on kõigi hinnangute keskmine. Pärast tagasiside töötlemist avaldame nii positiivsed kui ka negatiivsed hinnangud.

Reviews

Write a review
1 2 3 4 5

*****

Toode nagu kirjeldatud. Kass on rahul ????

*****

Pesakasti superr,minu kiisu oli 100% rahul ja tal ei olnud mingeid probleeme vanalt pesakastilt uuele üleminekuga.

*****

Pesakasti superr,minu kiisu oli 100% rahul ja tal ei olnud mingeid probleeme vanalt pesakastilt uuele üleminekuga.

*****


Pesakast on suurepärane. Kvaliteet, esteetika ja praktilisus ning lihtne puhastamine. Tellimuse kiire menetlemine . Väga soovitatav !!!

*****

See on minu kasside jaoks teine samasugune pesakast.
Pesakast on suurepärane. Kvaliteet, esteetika ja praktilisus ning lihtne puhastamine. Fera.co.uk kauplus tegi ostuprotsessi ja laevanduse osas eeskujulikku tööd. Väga soovitatav!!!

*****

Parim hinna ja kvaliteedi suhe!

*****

Ideaalne kiire tarne, tellime selle toote teist korda. Üks külas, teine ​​kodus. Ruumikas, sobib kodu kujundamiseks. Väga vahva

*****

Viskas puikiai. Tik mūsų katė durelių nepripažįsta, teko jas nuimti.

*****

Väga tore toode, juba teine :)

*****

Замечательный товар, превзошел ожидания, самая низкая цена на рынке. Только сама отправка заняла некоторое время.
1 2 3 4 5

Ostsid hiljuti selle toote? Aita teistel ostjatel teha õige valik ja lisa foto(d)?