TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

DIVINUS

Divinus on Portugali koera- ja kassitoidu kaubamärk. See vastab kõrgele kvaliteedile ja madalale hinnale. Fera.pl poe pakkumisest leiate koerte kuivtoitu ja kasside kuivtoitu. Lai valik erinevaid pakendite kaalusid võimaldab teil valida sobivaimad teie ja teie lemmikloomade vajadustele.

Divinus kuivtoit koertele ja kassidele

.

Divinus toidus on palju vitamiine ja mineraalaineid, et hoida teie koera vormis ja tervena. Kõikides toitudes on vähemalt 30% liha- ja kõrvalsaaduste sisaldust. Divinus koostab toiduretseptid veterinaararstidega konsulteerides, et tagada võimalikult kõrge kvaliteet.

Koertele on Divinus valmistanud variandid kutsikatele ja täiskasvanud koertele. Samuti on olemas spetsiaalne puhtatõulistele koertele mõeldud toidusari, näiteks toit saksa lambakoertele. Need on tooted, mille koostis on kohandatud vastavalt teatud tõugude unikaalsetele vajadustele. Saksa lambakoerte puhul vajab see tõug täiendavat tuge luu- ja lihaskonna jaoks, suuremat sisaldust koostisaineid liigeste kaitsmiseks - näiteks kondroitiini või glükoosamiini.

.

Divinus kassitoit on koostatud täiskasvanud kasside jaoks.

.

Show Categories

Rodyti filtrus

Eluetapp
Pakendi kaal (kg)
  • 20
  • 21
Min Max
Lemmiklooma suurus
Hind