TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

DOLINA NOTECI

dolina-noteci-logotipas
Dolina Noteci on Poola ettevõte, mis toodab koera- ja kassitoitu. Ettevõtte peakorter asub Wyrzysekis Wielkopolskie vojevoodkonnas ja see on uhke selle üle, et see on Euroopa kõige kaasaegsem lemmikloomatoidu tootmisettevõte.
.
Brändi positsioon Poolas on võimaldanud hakata arenema ka välisturgudel, tooteid on võimalik saada Eestis, Soomes, Venemaal, Ukrainas, Rumeenias, Tšehhi Vabariigis, Leedus või Horvaatias.
.
. .
.

Dolina Noteci kaubamärk

. Toidu kvaliteet ning koerte ja kasside tervisliku toitumise edendamine on algusest peale olnud brändi jaoks esmatähtis, mistõttu on toidu koostise retseptid kokku pandud professionaalide poolt, nõuetekohaselt tasakaalustatud ja seejärel igas tootmisetapis kontrollitud. Kaubamärk tugineb selgele koostisele, mida on täpselt kirjeldatud märgistusel, mis teeb hooldajatele lihtsaks oma lemmikloomale sobivaima toidu valimise. Parimad ja alati värsked toorained kohalikelt tarnijatelt loovad kvaliteetsed tooted ja erakordse maitse.

.
Kõik taimsed toorained on GMO-vabad.
."Dolina Noteci" tehase eripära seisneb selles, et see on kohandatud külastavatele loomasõpradele ja inimestele, kes on uudishimulikud, kuidas toitu valmistatakse. Alates 2016. aastast on kliendid saanud oma silmaga näha toidu tootmist. Lisaks sellele on Dolina Noteci toorainetarnijad kantud "Dolina Noteci loomasöödatehase kvalifitseeritud tarnijate nimekirja".

Dolina Noteci lemmikloomatoidud

.

Dolina Noteci kaubamärkide hulka kuuluvad:
- Dolina Noteci premium
- Piper
- Looduslik maitse
- BASF Valley of Notes (Bioloogiliselt nõuetekohane ohutu toit)
- RAFI
Brändi valikusse kuuluvad märjad toidud pasteedi, hakkliha ja kastmes tükkide kujul. Tooted on saadaval erinevates kaaludes ja vormides: purgis, kotikestes ja polüamiidkestades.

Dolina Noteci pakub naturaalset, loomadele kohandatud toitu ning selline toit tagab lemmikloomade tervise ja elujõulisuse ning kauni välimuse.

Dolina Noteci pakub naturaalset, loomadele kohandatud toitu.

.

Show Categories

Rodyti filtrus

Eluetapp
Pakendi kaal (kg)
  • 0
  • 1
Min Max
Lemmiklooma suurus
Hind