TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Eukanuba koeratoit

Eukanuba koeratoit on tuntud kogu maailmas. Välja töötatud toitumisspetsialistide ja veterinaararstide abiga, katsetatud koerte kasvatamisel. Eukanuba uurib seost oma toidu ja koerte pikaealisuse vahel. Eukanuba teadlased on välja valinud koostisosad, mis mõjutavad kvaliteeti ja eluea pikkust, ning neid tooraineid kasutatakse nüüd edukalt koerte toidusegudes. Kaubamärk soovib kombineerida kuluefektiivset lemmikloomatoitu tervist edendavate omadustega.

 

Milline Eukanuba toit on parim?

Eukanuba toitu on koerakasvatajad juba aastaid soovitanud igapäevaseks kasutamiseks. Saadaval on nii kuiv- kui ka märgtoit, samuti erivajadustega koeratoit - kuiv- või märgtoit Eukanuba veterinaartoit. Kõik toidud on mõeldud täiskasvanutele, kutsikatele või noorematele koertele. Enne mistahes veterinaartoidu kasutamist tuleks siiski konsulteerida veterinaararstiga ja teha vastavad testid. Eukanuba pakub ka konkreetsete koeratõugude vajadustele kohandatud toitu, näiteks bokserite toitu.

Kutsikate kuivtoit sisaldab rohkem toorvalku, mis toetab noore keha kasvu ja arengut. Nad sisaldavad ka prebiootikume ja muid aineid, mis tagavad hea imendumise ja toitumise. Kutsikatoitu antakse kuni 12-kuustele koertele. On olemas väikeste, suurte ja keskmise suurusega tõugude kutsikatele mõeldud toitu.

Täiskasvanud koerte toit peaks olema nende tegevusele vastav. Täiskasvanud koertele soovitab Eukanuba peale kastreerimist madalama energiasisaldusega toitu, et vältida liigset kaalutõusu. Muud kuivtoidud on saadaval 1-2 ning 1-6 aasta vanustele koertele.
Toidul on vastavalt sihtrühmale erineva suuruse ja kujuga tükid, et koertel oleks lihtsam neid närida.

1 2
1 2