TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Farmina koeratoit

Loodus mängib võtmerolli


See Itaalia kaubamärk on innustatud kasvavast teadlikkusest koerte toitumise kohta ning nende loodud toit on kohandatud koerte kui lihasööjate vajadustele. Farmina N&D pakub laia tootevalikut, mis peab silmas nii koerte kui nende omanike vajadusi. Valida saab kuivtoitu, hooldavat toitu, märgtoitu või erivajaduste jaoks valmistatud veterinaartoitu.

 

Milline on Farmina koeratoit?

N&D kuivtoitu on nelja tootesarja: Ocean, Ancestral Grain, Pumpkin Formula Grain Free, Prime. Tootja teeb koeraomanikele valiku lihtsaks loetava ja esteetiliselt meeldiva pakendi abil, mille välimus on kooskõlas tootesarjaga: Oceani pakendil on kala, Prime'il leht, Ancestral Grainil teraviljapõllud ja Pumpkin Formula'l kõrvits. Kõik Farmina toidud on jaotatud koerte eluetappide kaupa, kuivtoidud on saadaval täiskasvanud koertele, kutsikatele ja vanematele koertele. Jaotus võtab arvesse ka koera suurust ning toitu saab valida suurtele, väikestele või keskmise suurusega tõugudele.

Kõik toidud sisaldavad ka loomset valku, peamiselt lihast. Farmina N&D toit põhineb tervislikel koostisosadel, mida koerad taluvad ja armastavad. Kõigis toitudes leidub liha, köögivilju, puuvilju ja maitsetaimi. Need on kergesti seeditavad ja loomulikud. Kõigi Farmina koeratoitude ühine omadus on see, et need on kõrge valgusisaldusega, keskmise rasvasisaldusega ja madala süsivesikute sisaldusega.

Farmina (Prime) teraviljavaba tootesari sisaldab teravilja asendajana kartulit. Pumpkin Formula sisaldab teravilja ja kartuli asemel kõrvitsat.

Ancestral Grain erineb teistest toitudest selle poolest, et see sisaldab kokku 20% teravilja - kaera ja speltat. Mõned koeratoitude tootesarjad sisaldavad ka kartulit.

Uusim Ocean tootesari põhineb kalal. On olemas toidud koos teraviljaga ja ilma. Peamised söödas kasutatavad kalad on heeringas ja tursk. Kõrvalroogade hulka kuuluvad köögiviljad ja puuviljad.

Suur valik koeratoidu tootesarju annab võimaluse valida ja katsetada, milline maitse sobib lemmikloomale kõige paremini.

 

Kuidas toita haigeid koeri?

Haiged koerad vajavad tervislikku ja tasakaalustatud toitu, et aidata neil taastuda. Farmina Vet pakub kvaliteetsete koostisosade ja meditsiiniliste lisanditega sööta. On olemas toit maksahaigusega koertele, hüpoallergeenne toit, toit neerupuudulikkuse, malabsorptsiooni ja struviidikivide korral. Enne nende toitude kasutamist pidage nõu veterinaariga.


1 2 3
1 2 3