TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Fitmin koeratoit

Fitmin koeratoit on kaetud maksaekstraktiga, mis parandab toidu maitset ja lõhna. See on koertele tõeliselt vastupandamatu maiuspala. Lisaks sellele on kaubamärk juba mitu aastat arendanud oma Premium ja Super Premium programme, mis on kohandatud konkreetse liigi erivajadustele. Need programmid töötatakse välja veterinaararstide ja ekspertide osalusel ning neid katsetatakse ettevõtte uurimiskeskuses. Huvitav on see, et Fitminil on oma Border Collie tõuaretus, kus kõiki tooteid edukalt testitakse.

 

Milline on Fitmin koeratoit?

On olemas konkreetsetele tõugudele, vanustele, seisunditele ja eri suurusega koertele mõeldud toidud. Fitmin koerte kuivtoit koosneb enamasti samast koostisest, mille koostisainete protsentuaalne osakaal on veidi erinev. Liha ja loomsed saadused on kõikjal, süsivesikud on tavaline allikas ning puu- ja köögiviljad ning maitsetaimed täiendavad dieeti. Tasakaalustatud koostis sobib hästi igapäevaseks toitumiseks.

Koeratoitude lai valik ja erinevad maitsed võimaldavad Sul valida oma lemmikloomale sobivaima. Seda lihtsustab veelgi selle tootja kasutatav märgistussüsteem pakendi värvidega.

Fitmin pakub koertele ka märgtoitu. See on tasakaalustatud ja maitseküllane, ning isegi kõige valivamatele koertele lihtsamini omastatav ja talutav.

 

Milline on Fitmin toiduvalik? Millist kuivtoitu peaksin oma koerale valima?

Aastate jooksul on Fitmin välja töötanud mitu koeratoidu tootesarja. Lugege kõiki neid enne valiku tegemist, et te saaksite teha teadliku ja parima valiku.

Fitmin Purity on teraviljavaba koeratoit. See koosneb lihast ja loomsetest toodetest, millele lisanduvad süsivesikute jaoks sõltuvalt toidutüübist kartulid, herned või riis. Saadaval on kuivtoit täiskasvanud koertele ja kutsikatele.

Fitmin For Life on saadaval nii kuiv- kui ka märgtoiduna. Toit on kohandatud vastavalt kutsikate või täiskasvanud koerte vajadustele.

Fitmin Program on kõige laiem tootesari. Toit täiskasvanud ja vanematele koertele, kutsikatele, suurtele, keskmistele ja väikestele koertele. Need on mõeldud koertele, kellel on palju erinevaid tegevusi. See koeratoidu sari on nisuvaba.

Enne koerale toidu valimist on hea mõte koostist hoolikalt analüüsida ja toidu kirjeldust lugeda, et teha kõige õigem valik.

1 2
1 2