TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

GAME DOG

Game Dog on toidulisandite kaubamärk koertele, mida toodetakse spetsiaalses farmaatsiatehases Euroopa Liidus.
Game Dog toidulisandid toetavad tõukoeri, spordikoeri, töökoeri ja teatud haigustega koeri.

Seeria Game Dog sisaldab:

.
  • AniFlexi - mitmest tootest koosnev tootesari, mis toetab liigeseid ja kogu luu- ja lihaskonna süsteemi. Sõltuvalt vajadustest pakume tooteid koertele, kes kannatavad liigeste ja selgroo düsplaasia või artriidi all, samuti ennetavaid tooteid, mis on mõeldud kutsikatele ja täiskasvanud koertele, sealhulgas spordikoertele. Valik tooteid on saadaval pulbrina ja tablettidena.
  • .
  • Tooted Omega 3 kassatega - pakume mitmeid tooteid, mis on EPA- ja DHA-hapete kõrge biosaadavusega allikad. Nende hulka kuuluvad nii kalaõlid kui ka krilliõli. Tooted on saadaval kapslites ja vedelikus.
  • .
  • Preparaadid koerasportlastele - meie valikusse kuuluvad ka ainukesed turul olevad valgu- ja rasvapreparaadid töötavatele koertele, samuti muud tooted, mis toetavad luu- ja lihaskonna (lihased ja liigesed).
  • Vitamiini- ja mineraaltooted - Game Dogi kaubamärk pakub ka vitamiini- ja mineraaltooteid, mis on mõeldud lemmikloomade toitude tasakaalustamiseks või erivajadustega toitude täiendamiseks, näiteks naha ja karvkatte seisundi toetamiseks.
  • .
  • BARFER - tootesari, mis on pühendatud toortoitude tasakaalustamisele BARF ja kodus valmistatud toitude tasakaalustamisele.
  • .

.
.Game Dog Performance Nutrition on veterinaartoitlaste, kasvatajate ja koerahooldajate koostööst sündinud professionaalsete toidulisandite kaubamärk koertele. Need on suurepärane täiendus koera igapäevasele toidule, mis sisaldab erinevaid tervist edendavaid koostisosi, eriti selle erivajaduste korral, mis tulenevad tõupõhistest eelsoodumustest, spordipraktikast või haigustest. Meie toidulisandite koostised on välja töötatud esmaklassiliste spetsialistide poolt, nii et preparaate iseloomustab suurepärane biosaadavus ja kõrge efektiivsus, mis on tavaliselt märgatav juba pärast suhteliselt lühikest kasutusperioodi.

.

Wight Dog toidulisandite tootmisel kasutame viimaste teadustööde tulemusi loomasöötade alal ja kasutame ainult "Human Grade" klassi sertifitseeritud aineid, mis on lisaks läbinud mitmeid kvaliteedianalüüse, mis tagab toote kõrgeima kvaliteedi ja kasutamise ohutuse.

Me teeme pidevalt koostööd loomasöötade ekspertidega, veterinaararstidega, tõukoerte kasvatajatega ning spordi- ja töökoerte omanikega. Hoolitseme igapäevaselt eriti nõudlike spordikoerte tervise ja suurepärase seisundi eest, kelle organism on koormatud tohutu füüsilise ja vaimse pingutusega. Game Dog tooted parandavad ka erinevate terviseprobleemide tõttu professionaalset tuge vajavate koerte elumugavust.

Game Dogi uudised

Rodyti filtrus

There are no products in this section