TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

GRAIN CAT

Grain kassapuru on 100% looduslik, biolagunev allapanu. See on valmistatud taimsetest toorainetest, mistõttu imab vedelikud kohe endasse ja kõrvaldab täielikult lõhnad. Grain cat on äärmiselt ökonoomne ja kerge toode, mida on lihtne transportida ja teisaldada.

.

Mida on roheline kassipesu?

.

Kruusakass-püünise terad on käsnalise struktuuriga ja valmistatud 100% taimsetest toorainetest. Tänu spetsiaalsele mehaanilisele töötlemisele on Grain Cat'i allapanu terade pinnal erakordse imavusega käsnaline struktuur. Niiskus ja lõhnad imenduvad väga kiiresti ja tõhusalt - need on seotud tükkideks. Tänu 100% taimepõhiste koostisosade ja kaasaegse töötlemistehnoloogia kasutamisele on Grain Cat ökoloogiline klump-püünis 2/3 tavapäraste klump-püüniste massist. Seetõttu on Grain Cat'i allapanu palju lihtsam käsitseda. Samal ajal on see keskkonnasõbralik, sest jäätmemaht pärast Grain Cat'i allapanu kasutamist on väiksem.

Krain Cat'i allapanu suur eelis on see, et see on valmistatud 100% kompostitavast ja 100% taimepõhisest toorainest. Kasutatud Grain Cat'i allapanu võib pärast kohalike sanitaareeskirjadega konsulteerimist tavalises tualetis ära visata.

Kasutatud Grain Cat'i allapanu võib ära visata tavalises tualetis.

Show Categories

Rodyti filtrus

Pakendi kaal (kg)
  • 3
  • 8
Min Max
Hind
Võib tualettpotist alla lasta