TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

GREEN PETFOOD

Green Petfood ühendab endas tõestatud lemmikloomatoidu retseptid innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. Meie eesmärk on luua lemmikloomadele tervislikku ja kliimaneutraalset toitu. Järgime seda filosoofiat kogu lemmikloomatoidu tootmisprotsessi vältel: alates koostisosade valikust kuni valmistoodanguni.

Me oleme kooskõlas oma eesmärkidega saavutanud kliimaneutraalsuse ja kompenseerinud kogu energia, mida me oma toodete tootmisel kasutame.

Green Petfoodis kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga koostisosi, mida hangime piirkondlikelt tarnijatelt. Nii vähendame oma süsinikujalajälge ja oleme kindlad, et meie tarnitavate toodete kvaliteet on kõrge. Meie enda akrediteeritud laboratooriumis testime põhjalikult kõiki sissetulevaid tooraineid ja juba valmis tooteid.

.
.

Insect Dog from Green Petfood

.

Putukate valik toiduks ei ole juhuslik. Just putukaid kirjeldatakse kui "tuleviku valku". Nende hankimine on kliimasõbralik ja vastab Green Petfood'i kliimaeesmärkidele, mille tootmine on tänu paljudele võetud meetmetele nüüd klimaneutraalne.
Lisaks on putukapõhine toit lahendus koertele, kes kannatavad toidutalumatuse all. Paljud allergiad on seotud traditsiooniliste valguallikatega, samas kui putukad on midagi täiesti uut.

InsectDogi toidud pakuvad nõudlikele lemmikloomadele kõike, mida nad vajavad. Nende valemid on kergesti seeditavad ja hästi tasakaalustatud.

Seda on lihtne kasutada.

Roheline lemmikloomatoit putukatega.

Show Categories

Rodyti filtrus

Eluetapp
Pakendi kaal (kg)
  • 0
  • 10
Min Max
Lemmiklooma suurus
Hind