TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Hill's koeratoit

Selle kaubamärgi pikaajaline kohalolek viitab ulatuslikule kogemusele koeratoitude valdkonnas. Kõik toiduained peavad vastama rangetele standarditele ja olema sertifitseeritud Euroopas müügiks. Meie valikusse kuuluvad Hill'i märgtoidud, kuivtoidud ja veterinaartoit koertele, kes kannatavad teatud haigusseisundite all. Kõigil neil koeratoiduvormidel on oma tootesarjad, millel on erinevad omadused.

 

Kodu- ja veterinaartoit koertele

Kodune toit, st täisväärtuslik toit sobib koera igapäevaseks toitmiseks. See on tasakaalustatud ja täiendatud vitamiinide ja mineraalidega. Hill's pakub tootesarja nimega Science Plan. Valida saab erinevale vanusele sobivate koeratoitude vahel, alates kutsikatoidust kuni eakate toiduni.

Enne veterinaartoitude määramist koertele on vaja teha testid ja konsulteerida veterinaariga, kes leiab koera vajadustele parima lahenduse ning määrab kindlaks konkreetse annuse. Veterinaartoidud on saadaval Prescription Diet'i tootesarjas. Nende arendamisse on kaasatud veterinaarid ja tõuaretajad. See toidusari aitab võidelda mitmesuguste tervisehäirete ja haiguste vastu ning on saadaval ülekaalulistele koertele, liigeseprobleemidega, talumatusega, nahaprobleemidega, allergilistele ja uriinihäiretega koertele.

Millele koeratoitu valides tähelepanu pöörata?

Regulaarne profülaktika aitab ennetada haigusi ja hoolitseda koera tervise eest. Jälgides oma koera tervist on võimalik valida täpselt ideaalne toitumine. Terve koer võib süüa toitu Science Plani valikust, mis on valitud vastavalt koera suurusele ja vanusele. Haigele koerale, tuleb anda toitu, mis vähendab sümptomeid.