TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Iams koeratoit

Iams koeratoit on toit, mis sisaldab palju loomseid koostisosi. Uuringutel ja kogemustel põhinevad retseptid, mis rõõmustavad nii omanikke kui koeri. Igapäevane koeratoit on tasakaalustatud ja optimeeritud. Pakkumine sisaldab toitu kutsikatele, täiskasvanud koertele, eakatele, samuti vastavalt koera aktiivsusele: väga aktiivsetele koertele või nendele koertele, kes eelistavad pikalt diivanil lebotada.

 

Milline on Iams toit?

Kuivtoitudel on erinev toiteväärtus sõltuvalt sellest, millisele koerale need on mõeldud. Meie kutsikatoidud on saadaval kergemate retseptide ja väiksemate laastudega, et väikesed koerad saaksid neid rahulikult süüa. Rohkem valku aitab kutsikatel korralikult areneda. Täiskasvanud koertele pakub Iams kuivtoitu erinevate maitsetega, mida koerad armastavad. Valkude, rasvade ja süsivesikute kogused on tasakaalustatud. Eakate koerte toit sisaldab vähem kaloreid, mistõttu see ei koorma nende aeglasemat ainevahetust. See vähendab ka kaalutõusu probleemi.

Kõik koeratoidud koosnevad peamiselt loomsetest toodetest, teraviljast ja rasvadest. Lisatud on vitamiine.

 

Kas tasub valida Iams toitu?

Koer vajab sobivat ja tasakaalustatud toitu. Ta ei tohiks saada jääke laualt, luudest ega muudest inimtoodetest. Selline toit ei sobi koertele ja võib põhjustada tervise- ja seedeprobleeme. Pea meeles, et koer ei ütle meile, kui tal on halb enesetunne. Vastutustundlik omanik peab ise tegema õiged toiduvalikud ja koera jälgima.

Iams toit on kõigile koeraomanikele kättesaadav, see pole liiga kallis.