TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

JOSERA

josera-logotipas
Josera toitu toodab Saksa ettevõte Josera Gmhh & Co. Algselt tootis ettevõte toitu kassidele ja põllumajandusloomadele. Aastal 1989 tõi ettevõte turule kuivtoitu koertele ja kassidele. Kaubamärgi peamine eesmärk on toota kõrgeima kvaliteediga koera- ja kassitoitu, mis ei vasta mitte ainult loomade kõikidele vajadustele, vaid on neile ka maitselt atraktiivne.
.

Josera foods

.
Josera toidud on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest ning ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ega säilitusaineid. Nisu, soja, suhkru ja piimatoodete puudumine koostises muudab toidud koertele ja kassidele hästi talutavaks.
.
.
Lisaks on Josera tootevalikusse lisandunud ka märjad koeratoidud sarjast Meat Lovers ja fileed kotikestes kassidele.
.

Show Categories

Rodyti filtrus

Eluetapp
Pakendi kaal (kg)
  • 0
  • 30
Min Max –
Lemmiklooma suurus
Erinõuded
Millise lemmiklooma jaoks
Hind
Tüüp
1 2 3 4 5 6 7 8
... 17
-57%
JOSERA Nature Cat 10 kg teraviljavaba kassitoit 10 kg

*****

€53.45 (5.35 € / kg)
€123.00
-59%
JOSERA Cat Catelux 10 kg

*****

€50.17 (5.02 € / kg)
€123.00
-61%
JOSERA SensiCat Adult kuivtoit 10 kg

**** *

€48.31 (4.83 € / kg)
€123.00
-59%
JOSERA Cat Leger 10 kg

*****

€50.17 (5.02 € / kg)
€123.00
-52%
JOSERA Bavaro Force Junior + Adult 28/16 18 kg
JOSERA Bavaro Force Junior + Adult 28/16 18 kg

**** *

€42.54 (2.36 € / kg)
€89.00
-94%
JOSERA Cat Marinesse kasside kuivtoit 10 kg

*****

€55.53 (5.55 € / kg)
€999.00
-80%
JOSERA Loopies Lambalihaga 150 г
JOSERA Loopies Lambalihaga 150 г

**** *

€2.16 (14.40 € / kg)
€11.00
-88%
JOSERA Cat Catelux 2 kg
JOSERA Cat Catelux 2 kg

**** *

€14.93 (7.47 € / kg)
€123.00
-89%
JOSERA Cat Culinesse 2 kg

*****

€14.13 (7.07 € / kg)
€123.00
-54%
JOSERA Bavaro Work Adult 26/12 18 kg
JOSERA Bavaro Work Adult 26/12 18 kg
€38.64 (2.15 € / kg)
€84.00
-88%
JOSERA SensiCat kuivtoit 2 kg

*****

€14.73 (7.37 € / kg)
€123.00
-87%
JOSERA NatureCat 2 kg

*****

€16.48 (8.24 € / kg)
€123.00
-74%
JOSERA Nature Cat Kassi teraviljavaba 400 g

*****

€5.01 (12.53 € / kg)
€19.00
-88%
Cat Minette 2 kg
JOSERA Cat Minette 2 kg

*****

€15.03 (7.52 € / kg)
€123.00
JOSERA JosiCat Tasty Beef 10 kg

*****

€30.28 (3.03 € / kg)
JOSERA Kids 900g

*****

€4.80 (5.33 € / kg)
-87%
JOSERA Kitten GrainFree Kuivtoit kassipoegadele 2 kg

*****

€16.48 (8.24 € / kg)
€123.00
-88%
JOSERA Cat Leger 2 kg

*****

€14.93 (7.47 € / kg)
€123.00
-76%
JOSERA Cat Catelux 400 g
€4.49 (11.23 € / kg)
€19.00
-77%
JOSERA SensiCat tundlikele kassidele 400 g
€4.39 (10.98 € / kg)
€19.00
1 2 3 4 5 6 7 8
... 17