TASUTA kohaletoimetamine
tellimusele alates 45 EUR
TAGASTUSGARANTII
30 PÄEVA JOOKSUL!

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Koerte maiuspalad

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
... 35
-80%
JOSERA Loopies Lambalihaga 150 г
JOSERA Loopies Lambalihaga 150 г

**** *

€2.16 (14.40 € / kg)
€11.00
MACED krõpsud pardiga 500 g
€12.33 (24.66 € / kg)
MACED jautienos kramtalas 45 cm

*****

€2.78 (13.90 € / kg)
TRIXIE Premio kanasnäkid 100 g

**** *

€3.07 (30.70 € / kg)
TRIXIE täidisega maiuspala
€1.44 (13.09 € / kg)
Brit Training Snack S 200 g
€3.40 (8.50 € / kg)
PEDIGREE Multi biscrok 0.5 kg

*****

€2.29 (4.58 € / kg)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
... 35